69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 
 

אחסון דירה במכולה

 
 
חברת א. גולדרייך ושות' מספקת עבורכם שירותי אחסון דירה במכולה באיכות יוצאת מן הכלל. השירות שלנו הוא כדאי כלכלית, יעיל ולא מתפשר, ומקצועי ברמת ההתאמה האישית לכל לקוח ולקוח. אם אתם נוסעים לחו"ל, עוברים דירה או מעוניינים לאחסן את החפצים שלכם במכולה ייעודית שהיא אך ורק שלכם, אתם בעמוד הנכון! בנוסף לשירותי האחסון שלנו תוכלו למצוא אצלנו שירותי אריזה, הובלה, שינוע וייעוץ מתקדמים ללא פשרות וברמה גבוהה.

חייגו עכשיו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

באילו מקרים נצטרך אחסון דירה במכולה?

 
שירותי אחסון דירה במכולה הם לא דבר נדיר כל כך, בעלי משפחות, זוגות ויחידים נזקקים לשירות זה. במקרים מסוימים של מעבר דירה זמני לחו"ל, המתנה לקבלת דירה מקבלן ותקופה של בין דירות, שירותי אחסון ארוכי טווח יכולים להיות הפתרון האולטימטיבי. תכולת דירה תופסת נפח רב, שכן היא מורכבת מרהיטים, מכשירי חשמל, ארגזים וציוד שנצבר במשך השנים. מכיוון שמדובר בציוד אישי, לכל פריט ופריט יש ערך רב, ולכן השמירה הנכונה והנאותה על הציוד בכללותו הם תנאים חשובים ביותר לכל מי שמחפש שירותי אחסון של ציוד.
 

מה אנחנו מציעים?

 
 
חברתנו מתמחה במתן פתרונות לוגיסטיים לציוד ביתי לדירות ובתים על תכולותיהם. אנו יכולים לספק עבורכם את השירות המלא מההתחלה ועד הסוף הקשור לציוד האישי שלכם. אנו נתחיל משירותי אריזה מקצועיים ומתקדמים, נמשיך משם לשירותי הובלה היישר אל המכולות המאובטחות שלנו, ונשמור את הציוד שלכם בתוך מכולות סגורות ומוגנות. אתר המכולות של חברתנו מוגן ומצולם 24 שעות ביממה, כך שאתם יכולים לנסוע לחו"ל, או לחכות לדירה החדשה שלכם בראש שקט ובטוח, בידיעה שתכולת הדירה שלכם מאוחסנת בצורה טובה ואיכותית באתר המכולות.
 
 
 
אחסון דירה במכולה
 
 
 
 
הצטרפו כבר עכשיו ללקוחותינו הרבים ובחרו בנו בתור חברת האחסון וההובלה שלכם! אנו נספק לכם את השירות המלא עבור הציוד הביתי שלכם, ונדאג גם לפרטים הקטנים. עם 65 שנות ניסיון לא מתווכחים! צלצלו אלינו כבר עכשיו, אנו זמינים בטלפון חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171 ונשמח לספק לכם הצעת מחיר מנצחת לשירותינו הרבים.