א. גולדרייך ושות' אחסנה והובלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
8 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
072-3204828
סניפינו נמצאים בחיפה והקריות
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אחסון לטווח ארוך

 
 
לא כל חברת הובלות מסוגלת לספק את השירותים המשלימים הנוגעים לציוד שלכם. בין אם מדובר בתכולת דירה ובין אם מדובר בתכולת משרד או מפעל, אין דבר שלא ראינו ואין משימה שבה לא עמדנו בהצלחה. בעמוד זה נדבר על המקרים שבהם משפחה, יחיד או זוגות יצטרכו להשתמש בשירותי אחסון לטווח ארוך. נמסור מידע על האחסון שאנו מבצעים בשטחי האחסון המיועדים לכך, ונוסיף על אפשרות האחסון במכולות שאנו מספקים ללקוחותינו המרוצים.

חייגו עכשיו 8622557 - 04 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

מתי נצטרך אחסון לטווח ארוך?

 
ישנם שני מקרים מרכזיים שבהם אחסון לטווח ארוך יהיה שירות הדרוש לקוחותינו. המקרה הראשון והנפוץ יותר הוא מעבר דירה לתקופה מוגבלת בזמן, בדרך כלל למטרות עבודה לחו"ל. המקרה השני קשור לתקופת המתנה בין דירות, שבה המשפחה המאחסנת את הציוד שלה מתגוררת בבית מלון, בבית ההורים או בכל פתרון דיור אחר.

אחסון לפרק זמן ארוך מאפשר לכם לשמור את הציוד שלכם בתקופת מעבר בין דירות וליהנות משירותים לוגיסטיים מתקדמים כמו אחסון בשטחי אחסון ייעודיים ובמכולות. אנו מאחסנים לטווח ארוך כבר שנים רבות - לחברות, לקוחות פרטיים ומוסדות, ומכירים את סודות המקצוע הקטנים שהופכים את האחסון לשירות איכותי, הניתן בתשומת לב מלאה.
 
אחסון תכולה לטווח ארוך
 

אחסון במכולות

 
המכולות שלנו נשמרות בשטחים לוגיסטיים שמורים היטב, שבהם אין כל סכנה לציוד שלכם. אנו מנטרלים סכנות של רטיבות או גניבה האופייניות במקרים של אחסון לטווח ארוך, ומשתמשים בידע במיומנות שלנו כדי לתת לכם את השקט והביטחון הנפשי הדרוש לכם בעת מסירת החפצים שלכם לאחסון ארוך טווח.

תוכלו לבוא לבקר בשטחים הלוגיסטיים שבהם החפצים ותכולת הדירה או המשרד שלכם הולכים להיות מאוחסנים. אתם לא צריכים לחשוש מגניבות מכיוון שאנו מחזיקים בשירותי שמירה מקצועיים שלנו ובמערכת האבטחה שמצלמת את המכולות שלנו במשך 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

למידע נוסף אודות אחסנה במכולות - לחצו כאן
 
אם יש לכם שאלה, התייעצות, בקשה או כל צורך במידע, צרו איתנו קשר עכשיו!
מספר הטלפון שלנו הוא 04-8622557, זמין עבורכם בכל זמן שתרצו. חברתנו כאן כדי לתת לכם את הביטחון הדרוש לכם למסירת החפצים שלכם לידיים הנכונות.