69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 
 

אחסון ציוד במכולות

 
 
אם אתם מחפשים שירותי אחסון ציוד במכולות אתם במקום הנכון! חברתנו מתמחה בשירותי אחסון לבתים ולדירות פרטיות, מחסנים ומפעלי תעשייה ותשמח להעמיד לרשותכם את הצוות המנצח והמקצועי, את המכולה המתאימה לייעודכם ואת הזמן הדרוש לאחסון החפצים שלכם. לכל שאלה ובקשה אנחנו כאן בשבילכם, שמחים לענות לכם ולספק את המענה ההולם לצרכיכם.

חייגו עכשיו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

מהם שירותי אחסון ציוד במכולות?

 
כאשר אתם מעוניינים לאחסן את תכולת הדירה שלכם לטווח ארוך, לרוקן את המחסן שלכם, או לשמור על הציוד התעשייתי שלכם במקום בטוח, הפתרון הטוב ביותר לעשות זאת הוא באמצעות אחסון במכולה. אחסון ציוד לטווח ארוך של כמה חודשים עד כמה שנים מתבצע באופן הטוב ביותר באמצעות מכולות, מכיוון שהן שטחי אחסון זולים, מאובטחים וחזקים, עמידים בפני פריצות וגניבות ונזקים אחרים. הדבר נכון על אחת כמה וכמה כשמדובר בשירות שאותו ניתן לקבל דרך חברה מקצועית שבאמתחתה מתחם לוגיסטי ובו מספר רב של מכולות, אשר כולן מצולמות, מאובטחות, מוגנות ומסודרות למשעי. בתור חברה מובילה בתחומה, אנו נשמח להתאים לכם את הפתרון הטוב ביותר לצרכי האחסון שלכם ולדאוג לציוד שלכם בצורה טובה ואיכותית שתאפשר לכם לישון בראש שקט בלילה.
 

למה לבחור בנו?

 
 
אנו מבינים שהקרבה ללקוח היא מרכיב מרכזי באיכות השירות שאנו נותנים, במיוחד בתור חברה שמספקת שירותי אריזה, הובלה ואחסנה. המיקום המרכזי שלנו, קרוב לנמל חיפה ולצירי תנועה מרכזיים בצפון הארץ, מאפשר לנו יציאה מהירה לדרך ועקיפת מגבלות התנועה של העיר חיפה והקריות. הצוות שלנו הינו צוות מקצועי ומנוסה ביותר, וישמח לשרת אתכם מכל הבחינות, לספק לכם את המידע שלו אתם זקוקים, לתת את הייעוץ שיעזור לכם בעת המעבר וכמובן לספק לכם את התוצרת המקצועית אשר לה אתם מצפים.
 
 
 
אחסון ציוד במכולות
 
 
 
 
בזכות ההיכרות רבת השנים שלנו עם תחום הלוגיסטיקה והשינוע, האריזה, ההובלה והאחסון, אנו מסוגלים לספק פתרונות מעולים תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר, ומאפשרים לכם אחסון ציוד במכולות ברמה הגבוהה ביותר.