69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 
 

אחסון רהיטים

 
 
אחסון רהיטים הוא מסוג השירותים שאף פעם לא ניתן לדעת מראש מתי נזדקק להם, שכן בדרך כלל הם נדרשים במפתיע. כך, לדוגמה, הצורך לאחסן רהיטים נוצר לא אחת כאשר נוצר מקרה מצער של קרוב משפחה שהולך לעולמו ויש לאחסן את תכולת הדירה שלו לצורך השכרת הדירה. כמו כן, במקרים מסוימים שירותי אחסון הרהיטים נדרשים לצורך מעבר לחו"ל לתקופה ארוכה וכמובן שלעתים הצורך נוצר כתוצאה משיפוצים שנמשכו מעבר למתוכנן.
עד לשנים האחרונות הדרך היחידה שניתן היה לאחסן בה רהיטים הייתה אחסון במחסנים. כיום לעומת זאת, הלהיט החדש בתחום אחסון הרהיטים הוא אחסון במכולות. במאמר שלפניכם נפרט אודות היתרונות הרבים של שיטת אחסון חדשנית ומקורית זו.

חייגו עכשיו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171 ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

מהם היתרונות של אחסון רהיטים במכולות?

 
להלן היתרונות המרכזיים של אחסון רהיטים במכולות:
  • פרטיות מוחלטת – בניגוד לאחסון רהיטים במחסנים גדולים או באולמות ענק, שבהם החלל בדרך כלל משותף למספר לקוחות, במקרה של אחסון רהיטים במכולות לכל לקוח מובטחת מכולה משלו. כך ניתן לספק לכל לקוח פרטיות מושלמת ללא פשרות ולהבטיח אפס סיכויים לבלבול, החלפת פריטים, גניבות ושאר מרעין בישין.
  • שינוע קל ופשוט – כאשר כל הציוד שיש לאחסן נמצא במכולה, השינוע שלו ליעד בתום תקופת האחסון פשוט וקל מאין כמוהו. לו היה מאוחסן במחסן היה צריך להוציא אותו מחלל האחסון, להעביר אותו למשאית, לשנע אותו ליעדו החדש ושם לפרוק את המשאית. כאשר הציוד מאוחסן במכולה, ניתן פשוט לשנע את המכולה כפי שהיא ליעדו החדש של הציוד וכך לחסוך זמן, כסף ואנרגיה.
  • ארגון אופטימלי – המבנה של המכולה אידיאלי עבור אחסון רהיטים או אחסון תכולת דירה ובנוסף מאחר שלכל לקוח יש את החלל הפרטי שלו, רמת הנגישות לריהוט מרבית.
  • הגנה מושלמת – המכולות מהוות פתרון מושלם גם עבור רהיטים רגישים, שכן הן מספקות הגנה הן מפני נזקי קרינה ישירה, הן מפני מזיקים והן מפני נזקי לחות ורטיבות.
 
 
 
אחסון רהיטים
 
 
 
אחסנה במכולה
 
 
 
 

פתרונות אחסון ואחסנה במכולה

 
לקבלת פרטים נוספים על אחסון רהיטים במכולות באופן ספציפי או על אחסון רהיטים באופן כללי, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת ההובלות ושירותי האחסון א. גולדרייך ושות' בטלפון סניף חיפה: 04-8622557, סניף קריות: 04-8701020, 04-8704171.