אחסון תכולת דירה

 
ישנם מקרים מסוימים שבהם יחידים, זוגות ומשפחות נזקקים לשירותי אחסון תכולת דירות. במאמר זה נפרט מהם המקרים הנפוצים ביותר, ונשים לב לדגשים החשובים במקרים אלו.

מתי נזדקק לשירותי אחסון תכולת דירה?

ישנם שני מקרים נפוצים שבהם נצטרך להשתמש בשירותי אחסנת תכולת דירה. המקרה הראשון והנפוץ ביותר הוא מקרה של רילוקיישן מוגבל בזמן לחו"ל. בדרך כלל, רילוקיישן שכזה מגיע עם הצעת עבודה מפתה בחו"ל, הצעת עבודה זמנית שבסופה חוזרים לארץ. מכיוון שברוב המקרים מעבר שכזה מתבצע לתקופה של חצי שנה עד שנתיים, אין טעם להחזיק דירה בארץ, ולכן מי ששכר דירה מוותר על החוזה, ומי שבבעלותו דירה משכיר אותה ונהנה מרווחים של השכרת דירה בזמן שהוא מתגורר בחו"ל. בדיוק במקרה זה, אחסון של תכולת דירה שלמה הוא שירות מתבקש.

המקרה הנפוץ השני שבו שירותים מסוג זה יהיו חיוניים הוא תקופת המתנה בין מעבר לדירה חדשה. בדרך כלל המעבר לדירה חדשה תלוי בזמן הסיום של עבודות הקבלן המבצע, אך כמו פרויקטים רבים בארץ, התקופה שאליה התחייב הקבלן אינה בהכרח התקופה שבה הפרויקט מסתיים בפועל. תקופת מעבר זו מחייבת את המשפחה העוברת לדירה החדשה להתגורר בבית מלון או בבית זמני עד למועד שבו יוכלו לקבל את המפתח, ובמקרים כאלה, הם יידרשו לאחסן את תכולת הדירה הישנה שלהם עד למועד שבו יוכלו לעבור לדירה החדשה.
זקוקים לשירותי אחסון תכולת דירה בצפון ואזור חיפה ?
חייגו אלינו לקבלת הצעת מחיר משתלמת 8622557 - 04
 
שמירה על כל החפצים
 
אחסון תכולת דירה
 

חשוב לשים לב

מכיוון ששירותי אחסנת תכולת דירה מתבצעים לתקופה העולה על כמה ימים, חשוב מאוד לשים לב שבחפצים המאוחסנים אין אף טיפה של רטיבות. אחסון לטווח ארוך ובינוני שיש בו סכנה ללחות או רטיבות עלול להרוס את כל הציוד המאוחסן, וזאת כתוצאה מהיווצרות עובש הנגרם בעקבות הלחות. כדי למנוע לחות בחפצים המאוחסנים לטווח בינוני וארוך, כדאי מאוד להשתמש בכדוריות ג'ל או סיליקון המונעות רטיבות ולחות.
עם א. גולדרייך ושות', המעניקים שירותי הובלה ואחסנה, אתם יכולים להיות בטוחים שהציוד שלכם מאוחסן במקום בטוח, בתנאים הטובים ביותר עבורו, ובדיוק לתקופת הזמן הנדרשת.

התקשרו כבר עכשיו לטלפון 04-8622557 וקבלו הצעת מחיר על שירותי האחסון הדרושים לכם!