69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 
 

אחסון תכולת דירה בחיפה

 
 
עוברים לדירה קטנה יותר עד שביתכם יהיה מוכן? מחפשים פתרון זמין לאחסנת תכולת המשרד?

בכל מה שקשור בתחום של אחסון תכולה בצפון והקריות – א.גולדרייך ושות' עומדת לשירותכם ומספקת לכם שירת ייחודי של אחסנה במכולה ולא במחסן ומתחייבת לספק לכם שירות מקצועי ואמין באחריות מלאה.

 
אם אתם זקוקים לפתרון זמני שבאמצעותו תוכלו לאחסן את הציוד שלכם או את חלקו במקום בטוח, הרי שפנייה אל חברה המתמחה בפתן פתרונות אחסון תכולה היא הדרך הבטוחה ביותר בשבילכם. אבל, ישנן היום חברות רבות שכאלה וחשוב לדעת שאתם פונים אל החברה הנכונה שתספק לכם את שירותי האחסנה תוך שימת דגש על אחסון בתנאים אופטימאליים ועל שמירה מסביב לשעון על המחסן בו נמצא הציוד שלכם.
 
אם אתם מחפשים שירות אחסנה באזור חיפה עם כל היתרונות חייגו: חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
וקבלו הצעת מחיר משתלמת.
 

אחסון תכולה - רק במקום בטוח

 
 
אם אתם זקוקים לשירותי אחסון תכולה בצפון ואזור הקריות, אתם בוודאי מעוניינים לדעת שהציוד שלכם נמצא במקום טוב ובידיים טובות. לכן, אחד הפרמטרים הראשונים שעליכם לבדוק כשאתם מחפשים חברה שתספק לכם את השירות, הוא מידת האבטחה שיש במקום. במידה שאין אבטחה כלל והתכולה נמצאת במחסן מבלי שנמצא בסביבתו שומר ו/או מבלי שמותקנת בו מערכת אזעקה, מאוד לא מומלץ לבחור בחברה שכזו.

 
 
 
אחסון תכולה במכולה חיפה והצפון
 
 
 
 
במידה שיש במקום שומר במשך 24 שעות ביממה ו/או מותקנת במקום מערכת אזעקה המחוברת למוקד, בהחלט אפשר להתקדם הלאה ולבדוק אם שאר השירותים שמציעה החברה מתאימים לצרכים שלכם. אבל – אם אין אבטחה, המשיכו לחפש.
 

אחסון תכולה - רק במקום שמור

 
בנוסף לפרמטר האבטחה במקום, חשוב לבחור בחברה המספקת שירותי אחסון תכולה בחיפה והסביבה, במחסן נקי ושמור. זאת משום שמחסן שאינן נקי עלול למשוך אליו מזיקים שונים, ואם הוא גם לא מתוחזק היטב יהיו למזיקים אלה, כגון חולדות ועכברים, הרבה יותר דרכים להיכנס למקום (כמו סדקים בגג, חורים בקירות שאינם אטומים ועוד). בנוסף למזיקים חשוב לוודא שהמחסן אינו חשוף לפגיע מזג האוויר השונים, כגון חדירת קרני שמש, לחות או רטיבות, שעלולים גם הם לפגוע מאוד בציוד שלכם.
 

אחסנה במקום שמגביל גישה לזרים

 
בעיקר אם אתם מאחסנים במחסן ציוד יקר ערך כמו מכונות, פריטים עם ערך סנטימנטלי ועוד, חשוב לוודא שהחברה לא מאפשרת לאף אחד חוץ מכם לגשת אל שטח האחסון שלכם. במידה שמדובר בציוד יקר מאוד, ההמלצה היא לפנות לחברה המספקת שירותי אחסנת תכולה במכולות או בארגזים אישיים, וכך להבטיח שרק אתם תוכלו לגשת אל התכולה הפרטית שלכם.
 

שירותים נלווים חשובים

 
פרמטר נוסף שכדאי לקחת בחשבון בבחירת חברת אחסנה הוא השירותים הנוספים שהיא מספקת. אם אתם זקוקים להובלת התכולה לאתר היעד, מומלץ לפנות לחברה המספקת את שירותי ההובלה בעצמה, ולא לפנות לחברה אחרת. ברוב המקרים הדבר יחסוך לכם גם זמן וגם כסף וכמובן – גם הרבה כאב ראש.
 

אחסון תכולה בחיפה והצפון – א. גולדרייך לשירותכם!

 
לחברתינו ניסיון וותק רב, נשמח לעמוד לשירותכם!