69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

איך להתכונן נכון למעבר דירה

 
עוברים דירה? בשעה טובה! עכשיו יש לכם לא מעט עבודה ולא מעט דברים לעשות בכדי להתכונן כמו שצריך לרגע המעבר... אז נכון, מעבר דירה יכול להיות כאב ראש לא קטן והוא מצריך מכם לא מעט הכנות וחשיבה על כל פרט ופרט, אך אם עושים זאת בצורה נכונה השד לא כל כך נורא. הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות הוא להתייעץ עם חבר או בן משפחה שלא מכבר עבר דירה והוא בטוח יוכל לספק לכם כמה טיפים, ומעבר לכך, הנה עוד כמה כאלו שיסייעו לכם להתכונן בצורה חלקה ומיטבית.
 

מעבר דירה – אל תחכו לדקה ה-90!

 
כמעט כל מי שכבר עבר דירה בעבר מכיר את זה, יום המעבר הולך מתקרב אך אנו נשארים עם אדישות מסוימת, חוסר אנרגיה להתחיל ולהתעסק במעבר ובכל מה שמסביב. זו טעות שלא מעט עושים אבל אתם הפעם לא תעשו אותה. עם כל כאב הראש, כמה שתתחילו להתארגן מוקדם יותר כך הסיכויים שתשכחו משהו יהיו קטנים יותר, וכך המעבר יהיה נוח ופשוט יותר ולא יצריך מכם לאבד ימי עבודה בגלל הלחץ והמשימות שדחיתם לרגע האחרון.

 
כל מה שצריך למעבר קל ונוח:
שירותי אריזה, הובלה בטוחה, אחסון חפצים ותכולת דירה במכולות
למידע והזמנות
חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 
 

טיפים נוספים למעבר דירה מסודר

 
  • תיפטרו מחפצים ורהיטים מיותרים – לרבים יש נטייה לאגור רהיטים וחפצים שאין להם שימוש בהם, וכשמתכוננים למעבר דירה מגלים כמה כאלו יש, אל תשמרו את מה שאתם לא צריכים בין אם אלו בגדים ישנים, כלים, רהיטים ושטויות שהתאספו במגירות במהלך השנים. אם תתחילו מספיק מוקדם עם ההכנות תוכלו למסור רבים מהם, ואת אלו שלא, תזרקו במקומות המורשים.
 
  • אריזה – ארזו את הכול בצורה בטוחה ולשם כך אתם צריכים למצוא מוצרי אריזה איכותיים וחזקים. חשוב גם לרכוש מדבקות ולכתוב עליהם מהי תכולת הארגז הסגור, ואפילו לקטלג לפי חשיבות כך שתדעו כשתעברו מה אתם חייבים לפתוח ולפרוק מיד ומה יכול להידחות למועד מאוחר יותר.
 
מעבר דירה בקלות
 
  • להיעזר בשירותי אריזה – בהמשך לטיפ הקודם, בשביל לוודא שהאריזה חזקה ומאובטחת מספיק כדאי שתשקלו שירותי אריזה מקצועיים מהחברה המובילה. זה אומנם יעלה לכם קצת יותר אבל יחסוך לכם עוגמת נפש במידה וחפצים מסוימים יישברו או יינזקו.
  • ביטוח לחפצים – בבואכם לסגור עם חברת הובלות, וודאו שיש לה ביטוח לחפצים המובלים כך שגם אם האריזה תהיה איכותית ועדיין יקרה נזק כלשהוא במהלך ההובלה, יהיה מי שיחזיר לכם על הנזק.
  • תכננו את מועד ההובלה – למועדי ההובלה השונים יש תעריפים שונים ואם תתארגנו מראש תוכלו לבחור מועד הובלה שיתאים ללו"ז שלכם ולא פחות חשוב מכך – לכיס שלכם.

 
בחברת א. גולדרייך מקפידים על הובלה בטוחה ואיכותית, כמו גם על שירות לקוחות ואמינות רבה. צרו קשר וקבלו את כל המידע שאתם צריכים.