69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 
 

ביטוח רכוש לפני הובלת דירה

 
 
יום הובלת תכולת הדירה הוא תמיד יום מותח שגורם לעוברים דירה להיות דרוכים עד שאחרון הארגזים נמצא בתוך הדירה וגם במהלך הפריקה. ביטוח הרכוש שישנו לחברת ההובלה אמור לפצות אתכם במקרה שנגרם נזק. מה חשוב לבדוק ולוודא בכל הקשור לביטוח הרכוש?

 
  • לבדוק שהביטוח מכסה את הרכוש: ישנן לא מעט חברות הובלה שמתחכמות ומציגות ביטוח על המשאית ולא על הרכוש אותו היא מובילה. ודאו שפוליסת הביטוח שמציגה החברה תקפה לרכוש עצמו.

  • לבדוק שהמשאית המובילה היא אכן המשאית המבוטחת: ודאו כי המשאית שמבצעת את ההובלה היא אכן המשאית המבוטחת שהוצגה בפוליסה. שימו לב למספר הרכב שכתוב בפוליסה והשוו למספר הרכב של המשאית שהגיעה.

  • כיסוי נזקים בפריקה וטעינה: נזקים רבים לרכוש קורים בזמן הפריקה והטעינה ופחות בזמן הנסיעה. חשוב לוודא שהפוליסה כוללת ביטוח המכסה נזקים בפריקה ובטעינה.
 
צריכים הובלה עם ביטוח לרכוש ?
חייגו אלינו לקבלת פרטים נוספים חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 
  • בדקו את גובה ההשתתפות העצמית בפוליסה: פוליסה טובה היא פוליסה בה מחיר ההשתתפות העצמית בפוליסה הוא לא יותר מ- 10,000 שקלים. ודאו גם כי ההשתתפות העצמית חלה על חברת הביטוח בלבד ולא על הלקוח.

  • גובה כיסוי הפוליסה: ודאו כי גובה הכיסוי של הפוליסה מתאים לערך הרכוש שלכם. מומלץ שגובה הכיסוי יהיה לפחות 100,000 שקלים. פוליסה שגובה הכיסוי שלה הוא פחות מכך תתאים לכל היותר לסטודנטים או זוג צעיר שאין לו הרבה רכוש.

  • לבדוק מי חברת הביטוח עמה עובדת חברת ההובלות: בדקו מיהי חברת הביטוח עמה עובדת חברת ההובלות. אם זו חברה מוכרת וידועה אז אפשר לדעת שיש גב מאחורי הביטוח.
 
 
ביטוח רכוש בהובלה
 
  • על ביטוח ההובלה אתם לא צריכים לשלם: ישנן חברות הובלה שיתנו את ביטוח הרכוש שלכם בזמן ההובלה בתשלום נוסף. על ביטוח ההובלה אתם לא אמורים לשלם יותר. הביטוח אמור להיות חלק מובנה מהשירות שמספקת חברת ההובלה.

לסיכום, לפני שאתם סוגרים עם חברת הובלה בדקו את פוליסת הביטוח שברשותה ודאו קודם כל שזו פוליסה המבטחת גם את הרכוש ולא רק את הרכב, ובדקו היטב את כל הנקודות שהוזכרו. כך תעברו את יום ההובלה והפריקה במינימום דריכות ומתח.