69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

6 דברים שצריך לעשות לפני שאורזים דירה

 
עוברים דירה וחוששים מהרגע של תחילת האריזות? הנה 10 דברים שתוכלו לעשות כדי לקצר תהליכים ולהבטיח מעבר יעיל ומהיר:
 
1. תאמו שירותי הובלות מקומיים בלבד
 
אם אתם גרים בצפון, חברת הובלות בחיפה יכולה להציע עבורכם את השירות האידיאלי. לעומת זאת, אם אתם גרים במרכז או בדרום תצטרכו להזמין חברה אחרת. המסקנה היא שלא כדאי להתחיל לארוז לפני שמתאמים שירותי הובלות מקומיים. רק חברת הובלות מקומית תכיר את הכתובות, תעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מיומנים ותתחייב לספק עבורכם את השירות האידיאלי.
 
 
כך אורזים דירה
 
 
 
אריזת תכולה בחיפה
 
 
 
טיפים לאריזת דירה
 
 
 
 
2. אספו ארגזים וקרטונים ברמה גבוהה
 
אל תקלו ראש באיכות הארגזים והקרטונים בהם אתם מתכוונים להשתמש. נציגי חברת הובלות בחיפה יכולים למכור לכם ארגזים וקרטונים חדשים, שיחסכו עבורכם הרבה מאמץ. בררו מול חברת הובלות בחיפה או בכל מקום אחר בארץ כמה עולים ארגזים כאלה ולא תתחרטו על ההוצאה.
 
3. סדרו את הדירה והיפטרו מחפצים ישנים
 
מעבר דירה הוא ההזדמנות שלכם להיפטר מכל החפצים הישנים שמפוזרים ברחבי הבית. עוד לפני שאתם אורזים את הציוד, תצטרכו לסדר את הדירה וכך למנוע עבודה כפול. בנוסף, קל יותר לקבל הצעת מחיר מחברת הובלות בחיפה או בערים אחרות כאשר הדירה מסודרת והמובילים יכולים לראות בדיוק בכמה ציוד מדובר.
 
4. הכינו את הילדים ואת המשפחה
 
מעבר דירה עם ילדים יכול להפוך בקלות לסיוט מתמשך. תפקידכם להכין את הילדים לקראת המעבר, להסביר להם מה המשמעות ולתת להם אחריות גם בתהליך האריזה. נצלו את המוטיבציה של הילדים והרצון שלהם להשתתף. ספקו עבורם פעילות מאתגרת והראו שאתם סומכים עליהם. יחד עם זאת, הרחיקו את הילדים מרהיטים כבדים או חפצים מסוכנים וחדים. זכרו לתת את מלוא תשומת הלב לילדים לפני שהאריזה מתחילה, אך השתמשו בעזרה שלהם כדי לחסוך זמן.
 
5. הפרידו בין הבגדים בארון
 
אין סיבה לארוז את כל הבגדים ביחד ולכן יש להפריד ביניהם כאשר הם עוד בארון. במילים אחרות, אם אתם עוברים דירה בחורף תצטרכו להכניס קודם כל את הגופיות ואת בגדי הים לקרטון הייעודי. לעומת זאת, אם אתם עוברים דירה בקיץ, היזהרו ממצב בו תישארו רק עם בגדים חמים שיגרמו לכם עוד יותר עצבים ותסכול. הפרידו בין הבגדים בארון וכך תוכלו לחזור לשגרה במהירות.
 
6. פרקו את הארונות והרהיטים
 
אל תחכו עם פירוק הארונות והרהיטים לרגע האחרון. קחו את המשימה על עצמכם בשלב מוקדם או תנו אותה לחברים, בני משפחה וכל אחד אחר שרוצה לעזור. פירוק הארונות והרהיטים יאפשר השארת מקום בתוך הבית עבור הארגזים והקרטונים.
 

שירותי הובלה וכל מה שמסביב

 
רוצים לשמוע טיפים נוספים על מעבר דירה? צרו קשר עם נציגי חברת א. גולדרייך ושות'.
והצטרפו למשפחת הלקוחות המרוצים שלנו
חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171