69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלה ואחסנה - שאלות נפוצות

 
שירותי הובלה ואחסנה אלו שני שירותים שאנשים מן המניין עשויים להיעזר בהם רק לעיתים רחוקות, ועל כן לאנשים רבים יש מספר שאלות בתחום. אי לכך ננסה במאמר זה להסיר אבק מעל מגוון תהיות - נתחיל:

 

מי צריך שירותי אחסנה?

 
כל מי שמבקש לאחסן ציוד באופן מבוקר ומבוטח במקום שאינו נוגע לשטח הפרטי שלו. בין אם מדובר בבעל עסק אשר מבקש לאחסן לזמן קצוב סחורה חדשה בתנאים יותר מוזלים, ובין אם מדובר באנשים שעברו לדירה יותר קטנה ועל כן הם מבקשים לשמור כהלכה ציוד בעל ערך שאין לו מקום ביעד החדש.

 
 
אחסנת ציוד במכולה
 
 
 
שירותי הובלה
 
 
 
 

איזו תכולה ניתן לאחסן?

 
באופן כללי ניתן לאחסן כל סוג של תכולה, אך יש לקחת בחשבון שיש מוצרים שמצריכים תנאים מסוימים. כך למשל מי שמאחסן פריטי ריהוט שעשויים מעץ, צריך לבחור במחסן שאין עליו שמש ישירה, או שהוא עשוי מחומר שאינו מוליך חום, וזאת על מנת למנוע מטמפרטורות גבוהות להרוס פריטים.

 

האם החפצים מבוטחים?

 
שירותי אחסון מקצועיים אינם מתפשרים לא על בטיחות ולא על ביטוח. אי לכך ניתן למצוא במחסנים איכותיים שמירה סביב השעון, ביטוח תכולה שמקיף את סך תקופת האחסנה, עמידה בכל התקנים שנוגעים לבטיחות וכמובן שגם אחריות מלאה - כך שאכן ניתן להיות רגועים.

 

כיצד ניתן לוודא שמדובר בשירותי אחסון מקצועיים?

 
לצד המלצות של לקוחות, תמיד מומלץ להגיע למקום ולבחון בעצמכם, כלומר יש להגיע אל המחסנים ולבחון את רמת הניקיון במקום, את אמצעי הבטיחות, את מצב התחזוקה ואף יש לבקש לראות את רישיונות העסק, אישור מטעם חברת הביטוח ואישור מטעם כיבוי האש.

 

אלו שירותים משלימים מציעה חברת הובלות?

 
חברת הובלות איכותית גם יודעת להציע עזרה חשובה בשלב האריזה ואף עזרה מהותית בשירותי האחסנה. מכאן שניתן לחסוך זמן יקר, להימנע מנזק לתכולה ולהתפנות לסידורים אחרים.

 
 
להזמנת שירותי הובלות ואחסנה
חייגו אלינו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 
אחסון תכולה והובלה
 

כמה עולים שירותי הובלה?

 
חברת הובלות מקצועית לא תמהר לזרוק מחיר, אלא תבחן כל מקרה לגופו, כאשר המחיר הסופי יתבסס על משקל ההובלה, כמות התכולה, המרחק שבין שני היעדים, אופי השירותים המשלימים וכמות המדרגות.

 

האם ניתן להיעזר בשירותי הובלה גם עבור כמות מועטה?

 
אין לטעות שניתן להיעזר בשירותי הובלה מקצועיים רק עבור כמות גדולה, אלא ניתן להעביר כל כמות רצויה - בין אם מדובר בפסנתר בודד, מספר רהיטים מאסיביים, או מספר מזערי של ארגזים.

 

כיצד מפנים ציוד מאסיבי מקומה גבוהה?

 
לא פעם ישנן סיטואציות שמצריכות להיעזר בשירותי מנוף על מנת לשמור על שלמות הציוד, להימנע מנזק משני, להימנע מפירוק התכולה וכמובן שגם על מנת לחסוך זמן רב. אי לכך חברת הובלות מקצועית תדע בעת הצורך להציע שירותי מנוף.
 
 
לאור כל זאת אם גם אתם מבקשים שירותי הובלה ואחסנה שישאירו אתכם רגועים ואת הציוד שלכם שמור ומוגן - אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת "שירותי הובלות א. גולדרייך" ולהכיר אנשי מקצוע אמינים לצד תנאים מובילים.