א. גולדרייך ושות' אחסנה והובלה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
9 חוות דעת
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
072-3204828
סניפינו נמצאים בחיפה והקריות
 
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הובלה ואריזה

 
 
 

למה החלטנו לספק ללקוחותינו את האפשרות להזמין דרכנו הובלה ואריזה במשולב?

 
חברת גולדרייך הינה חברת הובלות בחיפה והקריות הפועלת כבר שנים ארוכות בתחום. נתקלנו לא פעם בלקוחות שצריכים להעביר יותר מאשר כמה חפצים בודדים, מי שמעונין לבצע הובלת מקרר, יכול להסתפק במשאית קטנה או רכב משא פשוט, אבל מי שיש לו רכוש רב הדורש הובלה ובעיקר כאשר מדובר בבתי עסק ומפעלים, אשר להם ציוד יקר ערך ובכמויות גדולות, זקוק לעיתים קרובות לסיוע גם בתהליך האריזה לפני המעבר.

במצב זה, רבים מכם בוודאי חושבים שאתם יכולים לבצע את האריזה בכוחות עצמכם – אבל רק לעתים נדירות למדי זה באמת המצב. אריזה נכונה דורשת מיומנות וניסיון, בכדי שכל חפץ יעבור בצורה הטובה ביותר מבלי שיאונה לו כל נזק, ובכדי שהמעבר עצמו יהיה אפשרי מבחינה פיזית והחומרים יהיו ארוזים בצורה הגיונית. לכן, אנחנו מספקים שירות מקצועי המשלב בין הצורך בהובלה לצורך באריזה בחבילה אחת.
 
 
 
הובלה ואריזה
 
 
 
 

היתרונות שלנו, בתור חברה ותיקה בשוק, הם:

 
  • ניסיון ומיומנות - יש לנו את הניסיון כדי לדעת איך לארוז כל חפץ בצורה האופטימלית מבחינת ניצול מקום, הגנה מפני נזקים, מהירות האריזה והנוחות להעברה ופריקה שלהם. זכרו – אריזה נכונה היא לא רק העמסה של החפצים השונים שלכם לתוך ארגזי קרטון שאתם מלקטים ברחוב. בכדי לארוז בצורה נכונה, יש לארוז את החפצים השונים שלכם בצורה שתגן עליהם באופן המיטבי לאורך תהליך המעבר, בארגזים המתאימים לכל סוג של חפצים מבחינת גודל ונפח. לנו יש את הניסיון הרב ביותר שתוכלו למצוא בתחום.

  • חומרי אריזה מתאימים - אנו מחזיקים מלאי קבוע וגדול של חומרי אריזה איכותיים כגון ארגזים למעבר דירה, סרטי הדבקה, קלקר וחומרי בידוד ועוד, כך שנוכל לבצע הובלה ואריזה גם עבור הלקוחות הגדולים ביותר. חומרי אריזה הם חלק חשוב ביותר באריזה הנכונה של הציוד שלכם, ואם אתם רוצים להבטיח מעבר נוח ואריזה נכונה ששומרת על החפצים שלכם, אנחנו נדאג לכל מה שנחוץ לכם גם מהבחינה הלוגיסטית.

  • נוחות והתאמה ללקוח - ביצוע הובלה ואריזה דרך חברה אחת, חוסך לכם תיאומים ביורוקרטיים, זמן וכסף. כאמור, אנחנו נדע להתאים את השירות שלנו לצרכים שלכם – ואם הצורך של תהליך המעבר שלכם כולל גם אריזה לפני המעבר, אנחנו נדע ליצור עבורכם את המעטפת הנכונה מכל בחינה.

>>קראו עוד על שירותי האריזה שלנו


 
אריזת דירה - אל תעשו את זה לבד
 

צרו קשר, והבטיחו כי תהליך המעבר שלכם יהיה חלק ונוח

 
אצלנו ב-א. גולדרייך ושות' שמים על דגל את מעבר הדירה או מקום העבודה הנוח שלכם. אנחנו נדע להתאים לכם שירות הובלות ואריזה בדיוק כמו שנחוץ לכם – ובשביל להבטיח שתהליך המעבר שלכם יהיה כמה שיותר נוח ומקצועי, התקשרו עכשיו למרכז ההזמנות שלנו 072-3204828 ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מצוינת עבור הובלה ואריזה!