69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלות בצפון

 
שירותי הובלות באזור הצפון דורשים חברת הובלות מקצועית ברמה הגבוהה ביותר

 
 
אם אתם עומדים בפני מעבר דירה, או שאתם מעבירים את מקום העבודה שלכם לכתובת חדשה, אתם נכנסים לתהליך לא פשוט מבחינה לוגיסטית. בתהליך הזה, אתם צריכים אנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר שיסייעו לכם להפוך את התהליך המסובך הזה לפשוט – אתם צריכים חברת הובלות בצפון ברמה הגבוהה ביותר. א. גולדרייך מספקת שירותי הובלה מקצועיים בכל אזור הצפון, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ומתן שירות מותאם אישית לכל לקוח.
 
אז אם אתם מחפשים מובילים בצפון עם כל היתרונות חייגו:
חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
וקבלו הצעת מחיר משתלמת.
 
 
 
הובלות בצפון עם א. גולדרייך
 
 
 
 

הראשונים בתחום הובלות באזור הצפון

 
 
  • הובלת תכולת דירות בכל היקף נדרש
  • הובלת תכולת משרדים ומפעלים
  • ביטוח מלא על התכולה בהעברה
  • אספקת ארגזים וחומרי אריזה
  • שירותי אריזה מקצועיים
  • גמישות רבה במועדי ההובלה
  • שירותי אחסנה במכולות – החברה היחידה בחיפה שמציעה את השירות
 
 
 
צוות סבלים מקצועי ומיומן
 
 
 
 
 

על מה לשים דגש כשמחפשים הובלות בצפון?

 
על הוותק ועל הניסיון – כי כדי לבצע הובלות באזור צריך להכיר את הכבישים ואת הדרכים הקצרות ביותר להובלת התכולה שלכם ליעדה. בשביל לבצע הובלות על הצד הטוב ביותר, נדרש ניסיון ונדרשת מקצועיות גבוהה בכדי להבטיח שכל הרכוש שלכם עובר בצורה הנכונה ביותר.

על הזמינות לעבודה – כדי שתוכלו לעבור דירה או משרד בדיוק בזמן שנוח לכם. תהליך המעבר הוא תהליך מלחיץ שיכול להיות לא פשוט, ולוח הזמנים שלכם יכול להיות דוחק למדי. אנחנו נדע להתאים את לוח הזמנים שלנו לזה שנחוץ לכם.

 
 
 
הובלות בצפון - הובלות פסנתרים ופריטים עדינים וגדולים
 
 
 
 
על ההקפדה על הזהירות – כדי שהציוד שלכם יגיע אל היעד ללא כל נזק. יותר מדי פעמים אנשים מזמינים שירותי הובלות בצפון, רק בשביל לגלות שאחרי תהליך המעבר יש להם הוצאות רבות נוספות בגלל נזק שנגרם לציוד שלהם, או לתשתיות הדירה שממנה הם יצאו או אליה הם נכנסו. לא אצלנו.

על הביטוח – כדי שאם בכל זאת ייגרם נזק לציוד תוכלו לקבל עבורו את הפיצוי שמגיע לכם. הביטוח המלא שאנחנו מעניקים על תהליך המעבר, הוא כל מה שאתם צריכים לדעת על המקצועיות והבטיחות של ההובלות שלנו.

על השירותים הנלווים – כדי שאם אתם זקוקים, למשל, לשירותי אחסנה או אריזה, תוכלו לחסוך לעצמכם כאב ראש שעלול להיגרם כתוצאה מעבודה עם גורם נוסף.

 
הובלות בצפון
 

מובילים בצפון – א. גולדרייך לשירותכם

 
חברתנו מספקת שירותי הובלות בצפון כבר עשרות שנים. צוות המובילים שלנו מכיר את כל האזור על בוריו, ויבחר בדרכים הקצרות והטובות ביותר אל היעד שלכם. בנוסף, כל הצוות עובר הדרכות רענון בנושא הבטיחות בהעברה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהציוד שלכם נמצא בידיים טובות.

בנוסף, אנו מספקים שירות ייחודי של אחסנה במכולות – המבטיח לכם שהציוד שלכם יישמר בתנאים הטובים ביותר במשך כל תקופת האחסון.

>> למידע נוסף על אחסנה במכולות - לחצו כאן
 
אם גם אתם רוצים ליהנות משירות מקצועי ומדויק של הובלות בצפון חייגו עכשיו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171