69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלות בקריית-אתא

 
קריית-אתא הוכרזה כעיר בשנת 1969, ומאז לא מפסיקה לצמוח. אם קיבלתם החלטה להתגורר בקריית-אתא, רוב הסיכויים שתזדקקו לשירותיה המקצועיים, המהירים והאמינים של חברת א. גולדרייך ושות', המתמחה בביצוע הובלות בקריית-אתא.
 

עולים צפונה עם א. גולדרייך ושות'

 
 
ברוכים הבאים לקריות! בין שהחלטתם להתגורר בקריית-אתא, ובין שבחרתם למקם בה את המשרד שלכם, עליכם לדאוג להובלה. חברת א. גולדרייך ושות' תשמח ללוות אתכם לכל אורך התהליך – שכידוע יכול להיות מורכב, מלחיץ ומתיש. ברשותה למעלה מ-60 שנות ניסיון בתחום ההובלות, ולכן אפשר לומר בוודאות שאתם בחברה טובה. התחילו לארוז בנחת – העזרה בדרך.

רוצים לעבור לקריות בלי בעיות? צרו קשר עם א. גולדרייך ושות' בטלפון חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171, ותקבלו ייעוץ מקצועי והצעת מחיר בהתאמה אישית ובכתב.
 
 
 
הובלות בקריית אתא
 
 
 
 

שירותי הובלה

 
בעזרת משאיות ומכולות ייעודיות, מספקת החברה שירותי הובלה היישר לקריית-אתא 24 שעות ביממה (למעט בשבת). הציוד המתאים הופך את התהליך כולו לפשוט יותר ואת ההובלה ליעילה, למהירה ולמקצועית. זה לא הכול – צוות החברה ביצע אינספור העברות, ויודע לתת מענה מושלם בפרויקטים בכל סדר גודל.

חברת א. גולדרייך ושות' שמחה להציע לכם מגוון שירותים משלימים:

  • שירותי אחסנה – במידה שעליכם לאחסן את רכושכם באופן זמני, עד הכניסה לדירה החדשה למשל, תוכלו לקבל מהחברה שירותי אחסנה. לרשותה עומדות מכולות עמידות ואטומות לחלוטין, בהן ניתן לאחסן תכולה לאורך זמן ולשמור עליה מפני מזיקים, לחות, אש וכיוצא בזה. מכיוון שהרכוש מאוחסן במכולה ניידת, יכולה החברה לשנע את המכולה עד לפתח ביתכם ביום המעבר עצמו.

  • שירותי אריזה – אם לוח הזמנים דוחק וכמות החפצים גדולה מאוד, תוכלו לקבל מהחברה סיוע באריזות. אורזים מקצועיים יכניסו את חפציכם לתוך ארגזים מתאימים ויעטפו ביסודיות פריטים שבירים, תוך אספקת כל חומרי האריזה הדרושים.

  • פירוק והרכבת רהיטים ­– כדי למנוע שבירה של רהיטים גדולים, ניתן לפרקם לחלקים לפני הכנסתם למשאית. כך הם נשמרים היטב במהלך הנסיעה, ומורכבים מחדש בתוך החלל שבו תרצו למקמם.
 
מעולם לא היה קל כל-כך לבצע הובלות בקריית-אתא! כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם צוות א. גולדרייך ושות'. חייגו עוד היום חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171, ותקבלו הצעת מחיר מפורטת מראש ובכתב.