69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלות בקריית ביאליק

 
חברת א. גולדרייך ושות' מתמחה במתן שירותי הובלה באזור הצפון בכלל והובלות בקריית ביאליק בפרט. החברה מכירה היטב את העיר על כל אזוריה החדשים והישנים, ויודעת היטב איך להיערך נכון להובלה בכל שכונה ובכל פינה באזור.

מעוניינים בשירותי הובלות בקריית ביאליק? דברו איתנו: חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 

למה אנחנו?

 
 
  • בגלל הוותק – משנת 1951 אנו מספקים שירותי הובלות בכל אזור צפון הארץ, ומכירים אותו היטב. היכרות זו מאפשרת לנו לבצע את מלאכתנו בצורה מהירה ויעילה יותר.

  • שירותים נלווים שמצמצמים את זמני ההובלה – במשך השנים למדנו את כל הצרכים של לקוחותינו, ולכן החלטנו לספק לכם קשת רחבה של שירותים נלווים, שמאפשרת לכם להעביר את כל מלאכת ההובלה לידיים המקצועיות שלנו.

 
 
 
הובלות בקריית ביאליק
 
 
 
 
  • פירוק והובלה של רהיטים – בכל צוות הובלה יש לנו נגר מקצועי, שיודע איך לפרק ולהרכיב את כל סוגי הרהיטים בצורה מקצועית ונכונה.
 

הובלות בקריית ביאליק עבור עסקים

 
מחזיקים עסק בקריית ביאליק, ומעוניינים לעבור למבנה חדש? עם השירות המקצועי שלנו, זו לא בעיה! בין אם מדובר בחנות, במשרד או בסדנת ייצור, יש לנו את כל הכלים כדי לבצע הובלה נכונה, איכותית ויעילה בתוך פרקי זמן מפתיעים. אנו יודעים לארוז את כל העסק שלכם לתוך ארגזים, להעביר אותו בצורה בטיחותית למשאית, ולפרוק את הכול במשכן החדש שלכם. כל שנותר לכם הוא לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר, בדיוק כמו שאתם יודעים.
 

שירותי אחסנה

 
אם אתם זקוקים לשירותי אחסנה לפרקי זמן משתנים, חברתנו יודעת לתת לכם את המענה הדרוש. אצלנו האחסנה מתבצעת במכולות גדולות ופרטיות, כאשר אנו דואגים לשמור היטב על המחסנים שלנו הן ברמה התברואתית והן ברמה הבטיחותית.

פנייה לחברת הובלות שמספקת גם שירותי אחסנה מאפשרת לכם לעבוד מול ספק שירות אחד, שמתואם היטב בין כל השירותים שאותם הוא מספק. כך למשל, אם אתם עוברים דירה, אך הדירה החדשה טרם התפנתה, ובינתיים אתם צריכים מקום בטוח לחפצים שלכם, אצלנו תמצאו את המענה הדרוש. מעבר לזאת, אנו נדאג להעביר את החפצים אל המחסן, ומהמחסן לבית החדש שלכם.

נשמח ללוות אתכם בתהליך מעבר הדירה! חייגו אלינו: חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171