69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלות בקריית מוצקין

 
החלטתם לעבור לגור בקריית-מוצקין או אולי לעבור לדירה חדשה בתוך העיר? החלטה נהדרת! רגע לפני המעבר, קראו וגלו מדוע חברת ההובלות א. גולדרייך ושות' היא הכתובת שלכם עבור הובלות בקריית מוצקין. ניסיון עשיר, אחריות מלאה ואמינות ללא פשרות – ככה זה עובד!
 

הובלה בטוחה בקריית מוצקין

 
עשרות אלפי תושבים כבר בחרו להתגורר בקריית-מוצקין, השייכת למחוז חיפה. העיר הצפונית מזמנת אליה עוד ועוד משפחות, והדירוג החברתי-כלכלי הגבוה יחסית הוא רק אחד מהסיבות לכך. לכן, אין זה פלא שבחרתם לארוז את חפציכם ולהתמקם בעיר. לאחר שהחלטה זו התקבלה, מגיע השלב המלחיץ והמורכב של ניהול המעבר. אריזת החפצים, הובלתם ליעד החדש ופריקתם בבטחה הם רק שלבים אחדים מהתהליך כולו, וזה השלב שבו חברת א. גולדרייך ושות' נכנסת לתמונה.
 
רוצים לעבור דירה עם ראש שקט?
חייגו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171, וצוות א. גולדרייך ושות' יספק לכם ייעוץ ראשוני והצעת מחיר בכתב.
 

מדוע לבחור בנו עבור הובלות בקריית מוצקין?

 
 
1. הוותק – חברת ההובלות הוקמה בשנת 1951, ומאז מתעסקת בתחום זה באופן בלעדי ולא מפסיקה להתמקצע ולהשתדרג. עם למעלה מ-60 שנות ניסיון באמתחתה, אין ספק שבאפשרותה לתת מענה לכל דרישה ולבצע בהצלחה פרויקטים גדולים כקטנים.

2. הביטחון – חברת א. גולדרייך ושות' שמה את הראש השקט שלכם בראש סדר עדיפויותיה. לכן, היא מציעה ביטוח מלא על כל התכולה שברשותכם ומאפשרת לכם להיות נינוחים ורגועים מתחילת התהליך ועוד סופו.
 
 
 
הובלות בקריית מוצקין
 
 
 
 
3. האמינות – כשאתם מזמינים שירותי הובלה מהחברה, אין סיבה להסתפק בשיחה טלפונית. כל הפרטים, לרבות הצעת המחיר, נשלחים אליכם בכתב ומבעוד מועד. לאחר שתעיינו בהצעה לעומק ותוודאו שכל המופיע הוא לשביעות רצונכם, תוזמנו לתת "אור ירוק" ולהתקדם בתהליך מול החברה. הצעות המחיר ברורות ואינן מכילות אותיות קטנות ועיגולי פינות משום סוג.

4. השירותים המשלימים – בנוסף לשירותי ההובלה, חברת א. גולדרייך ושות' מציעה מגוון שירותים נלווים של הובלות בצפון, כגון: אחסנת תכולה במכולות ייעודיות, שירותי אריזה יסודיים, פירוק רהיטים והרכבתם בכתובת החדשה. הכול תחת קורת גג אחת!
 
אם אתם זקוקים להובלה בקריית-מוצקין, צוות א. גולדרייך ושות' ישמח לעמוד לרשותכם! חייגו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171 ותקבלו הצעת מחיר מראש ובכתב – בלי הפתעות ובלי אותיות קטנות.