69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלות דירה בחיפה

 
מתכוננים למעבר דירה? מזל טוב, עכשיו אחרי שמצאתם את ביתכם החדש, הדבר החשוב הוא להפוך את תהליך המעבר לפשוט והמהיר ביותר.
הובלות דירה יכולות להתבצע במספר אופנים, אך חשוב לזכור שכמו הכל תחום, עבודה של מקצוענים תניב עבורכם את התוצאה הרצוייה בלי תקלות מיותרות.

חברת א.גולדרייך מספקת שירותי הובלות דירה עבור סטודנטים, משפחות ושותפים, תוך שימוש בכח אדם מיומן, ציוד מתקדם טכנקות עבודה ומשמעת מהטובים ביותר שבנמצא.

לרשותנו צי רכב המותאם להובלות הכולל:
  • משאיות
  • רכבי משא קטנים
  • מכולות
 
אם אתם מחפשים הובלות דירה בחיפה עם כל היתרונות חייגו: חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
וקבלו הצעת מחיר משתלמת.
 
בתיאום איתנו, נגיע לביתכם, נבצע את העמסת הציוד, בצורה החסכונית ביותר במקום ובאופן שישמור על הרכוש שלכם מפני נזקים, הובלה לביתכם החדש ופריקת הציוד בזהירות ובמהירות, כך שאתם לא תצטרכו להתעסק עם הנושאים הלוגיסטיים הללו דווקא כשיש לכם נושאים אחרים "על הראש".
 

למה כדאי לבצע הובלות דירה במכולה?

 
 
מכולות משמשות להובלת מוצרים וסחורות מסוגים שונים באופן מסחרי כבר שנים רבות, כאשר הסיבות לכך הן נוחות ההעמסה והפריקה, שכן המכולות יוצרו לשם תכלית זו וזו בלבד, המכולות שומרות על הציוד המועמס מפני רטיבות במזג אוויר חורפי וגם מפני אבק, בוץ ולכלוך, לאור העובדה שהן אטומות.
את המכולות ניתן לנעול כך שרק ללקוח יהיה את המפתח שלהן וכך מתאפשרת לכם שליטה מלאה בעניין שמירה על פרטיותכם ובטחון הציוד שלכם.
 
 
 
הובלות דירה
 
 
 
 

אנו מספקים שירותי הובלות דירה ללקוחות באזורים רבים וביניהם:

 

כמו כן אם אתם מעוניינים להעביר את הדירה שלכם, אבל עדיין אין לכם כתובת חדשה, תוכלו לאחסן את רכושכם אצלנו בשירות אחסון דירות.

התקשרו אלינו עכשיו, נשמע את הצורך שלכם, ניתן לכם הצעת מחיר הוגנת ונשמח לעמוד לשירותכם!