הובלות מנוף בצפון – יש פתרון לכל הובלה!

זקוקים להובלת פסנתרים? גרים בבניין צפוף ללא מעלית? מחפשים שירותי הובלות מנוף מהירים ויעילים?
חייגו עכשיו: 04-8622557
 

הובלות מנוף מאפשרות לכם ליהנות ממגוון יתרונות:

  • העברה מהירה יותר של כל החפצים
  • מניעה של פגיעות בקירות הבית ובחפצים השונים
  • גישה למקומות צרים ובעייתיים
  • הובלות מיוחדות, כגון פסנתרים וכספות
 
הובלות מנוף בחיפה
 

תפקידן של הובלות מנוף

ההובלות נכנסו לענף ההובלה במטרה להתמודד עם קשיים שבהובלת חפצים גדולים ומסורבלים. פסנתרים למשל לא יכולים להיכנס למעלית או לחדר מדרגות, ולכן אין דרך יעילה יותר להעבירם מאשר באמצעות מנוף. בנוסף, מנוף מאפשר להתמודד עם קשיים לוגיסטיים כגון העדר מעלית או גרם מדרגות צר מדי. עם הזמן, התברר שהובלה מסוג זה מהירות יותר ויעילות יותר, ולכן כיום שירות זה נמצא בשימוש נרחב, גם במקרים בהם לא צריך להעביר כספת או פסנתר.

הובלה מנוף – זה לא מסוכן?

ישנם אנשים החוששים משימוש במנוף בעת ההובלה, אך השיטה היא לא להימנע מהשירות, אלא לפנות לחברת הובלות אמינה ומקצועית, שתעמוד במשימה ללא בעיה. חברת א. גולדרייך ושות' מתמחה בתחום מאז שנת 1951, ומאז צברה ידע וניסיון רב, המאפשרים לה להתמודד היטב עם כל סוגי ההובלה, לרבות הובלות מנוף.

הובלות מנוף בחיפה והצפון - שירות מקצועי, מכשור מתקדם

אנו מאמינים ששני הדברים ההכרחיים ביותר למתן שירותים מוצלחים הם כוח אדם איכותי ומכשור מתקדם. מסיבה זו, כל צוותי העבודה שלנו מיומנים ומכירים היטב את תפקידם, והם עושים שימוש במכשור המתקדם ביותר שיש. הובלות מנוף בחברת א. גולדרייך ושות' ניתנים באמצעות מנופים איכותיים וחדישים, העומדים בכל דרישות התקן הנהוגות. הצוות שלנו מכיר היטב את הציוד איתו עובד, ויודע להפיק ממנו את המרב. אז תפנו אלינו ותיהנו מעשרות שנות ניסיון.