69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלות מנוף בחיפה – יש פתרון לכל הובלה!

 
הובלות מנוף הן צורך שרבים יפגשו בו במעבר הדירה שלהם
זקוקים להובלת פסנתרים? גרים בבניין צפוף ללא מעלית? מחפשים שירותי הובלות מנוף בחיפה מהירים ויעילים? חייגו עכשיו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171, ותהנו משירותי ההובלות המקצועיים של א. גולדרייך ושות' – השירותים המקצועיים בתחום ההובלות.
 
לקבלת הצעת מחיר - חייגו אלינו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 
 

הובלות מנוף מאפשרות לכם ליהנות ממגוון יתרונות:

 
  • העברה מהירה יותר של כל החפצים – גם מקומות גבוהות ועם חדרי מדרגות צרים ללא מעלית.
  • מניעה של פגיעות בקירות הבית ובחפצים השונים - בכדי למנוע מכם הוצאות ונזקים מיותרים בתהליך ההובלה.
  • גישה למקומות צרים ובעייתיים - גם אם אתם עוברים לבניין שבו הגישה לדירה שלכם בעייתית.
  • הובלות מיוחדות, כגון פסנתרים וכספות - הובלה מיוחדת צריכה שירות מיוחד – שירות הובלות המנוף המקצועי של א. גולדרייך ושות'.
 
 
 
הובלות מנוף בחיפה
 
 
 
 

תפקידן של הובלות מנוף

 
ההובלות נכנסו לענף ההובלה במטרה להתמודד עם קשיים שבהובלת חפצים גדולים ומסורבלים. פסנתרים למשל לא יכולים להיכנס למעלית או לחדר מדרגות, ולכן אין דרך יעילה יותר להעבירם מאשר באמצעות מנוף. בנוסף, מנוף מאפשר להתמודד עם קשיים לוגיסטיים כגון העדר מעלית או גרם מדרגות צר מדי. עם הזמן, התברר שהובלה מסוג זה מהירות יותר ויעילות יותר, ולכן כיום שירות זה נמצא בשימוש נרחב, גם במקרים בהם לא צריך להעביר כספת או פסנתר.
 

הובלה מנוף – זה לא מסוכן?

 
ישנם אנשים החוששים משימוש במנוף בעת ההובלה, אך השיטה היא לא להימנע מהשירות, אלא לפנות לחברת הובלות אמינה ומקצועית, שתעמוד במשימה ללא בעיה. חברת א. גולדרייך ושות' הובלות בחיפה מתמחה בתחום מאז שנת 1951, ומאז צברה ידע וניסיון רב, המאפשרים לה להתמודד היטב עם כל סוגי ההובלה, לרבות הובלות מנוף.
 

הובלות מנוף בחיפה והצפון - שירות מקצועי, מכשור מתקדם

 
אנו מאמינים ששני הדברים ההכרחיים ביותר למתן שירותים מוצלחים הם כוח אדם איכותי ומכשור מתקדם. מסיבה זו, כל צוותי העבודה שלנו מיומנים ומכירים היטב את תפקידם, והם עושים שימוש במכשור המתקדם ביותר שיש. הובלות מנוף בחיפה ובקריות בחברת א. גולדרייך ושות' ניתנים באמצעות מנופים איכותיים וחדישים, העומדים בכל דרישות התקן הנהוגות. הצוות שלנו מכיר היטב את הציוד איתו עובד, ויודע להפיק ממנו את המרב. אז תפנו אלינו ותיהנו מעשרות שנות ניסיון.