69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלות משרדים בחיפה

 
בשעה טוב ומוצלחת מצאתם את המיקום האטרקטיבי למשרד שלכם וחתמתם על חוזה שכירות. פרט להתרגשות הטבעית הכרוכה במעבר למקום חדש, מעבר משרד מלווה גם בלא מעט חששות מכיוון שמדובר בהליך לוגיסטי מורכב, הדורש היערכות מוקדמת וניהול מקצועי ויעיל. בדיוק כאן אנו נכנסים לתמונה.

חברת א. גולדרייך ושות' שמחה להעמיד לרשותכם ניסיון עשיר ורב שנים בתחום ההובלות בכלל ובהובלות משרדים בפרט, כדי שגם אתם תוכלו ליהנות ממעבר משרד קל, חלק ונטול נזקים ככל האפשר.
 

הובלת משרדים בחיפה – עניין למקצוענים

 
הובלת משרדים אינה דומה להובלת דירות. משרד אינו יכול להרשות לעצמו להיות מושבת מפעילות לאורך זמן רב מדי, ועובדי המשרד לא יכולים להקדיש את כל זמנם אך ורק לשם אריזה ופריקה. הובלת משרדים שאינה מתנהלת ביעילות, במקצועיות ובמהירות עלולה לפגוע קשות בפעילות התקינה של המשרד.

חברת הובלות שאינה מתמחה בהובלת משרדים עלולה לגרום לציוד היקר שלכם נזק שיביא להשבתה מלאה או חלקית של פעילותכם. מסמכים וציוד חשוב שילכו לאיבוד עלולים לגרום לפגיעה חמורה באיכות השירות שאתם מעניקים ללקוחותיכם, וכפועל יוצא גם לפגיעה במוניטין שלכם ובהכנסותיכם. לכן, הובלות משרדים בחיפה זה עניין למקצוענים בלבד.
 

א. גולדרייך ושות' – הובלות משרדים בחיפה בסטנדרטים הגבוהים ביותר

 
 
חברת א. גולדרייך ושות'מזמינה אתכם ליהנות משירותי הובלת משרדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. איתנו תוכלו ליהנות מכל היתרונות תחת קורת גג אחת:

 
 
  • שירותי אריזה וקטלוג של תכולת המשרד, תוך שימוש בחומרי אריזה ייעודיים פירוק והרכבת ריהוט משרדי
  • שירותי הובלות מנוף
  • העברת כספות משרדיות
  • פריקה וסידור הציוד במשרד החדש
  • שירותי אחסון במכולות
 
 
 
שירותי הובלות משרדים בחיפה
 
 
 
 
 
עם עובדי החברה נמנים סבלים מנוסים ומיומנים בהובלת משרדים, ואנו מקפידים לעבוד עם ציוד איכותי, חדיש ומתקדם. כל אלו מבטיחים ללקוחותינו שירותי הובלת משרדים יעילים, מהירים ועם מינימום תקלות ונזקים.בנוסף תוכלו להיעזר בנו להובלות דירה, הובלות בחיפה.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לחוג לקוחותינו המרוצים, שכבר נהנו משירותי הובלת משרדים עם חברת א. גולדרייך ושות'. צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.