69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלת פריטים בודדים

 
שירותי הובלה מקצועית נדרשים כשאנו רוצים להעביר פריטים וחפצים רבים ממקום למקום (במקרים של העברת דירה או משרד, פינוי מחסן וכו'), אך מה עושים כאשר מעוניינים להעביר רק פריט בודד או פריטים ספורים בלבד ולא מעוניינים לעשות זאת באופן עצמאי? ובכן, בוודאי תשמחו לגלות כי חברות רבות מציעות בימינו גם הובלת פריטים בודדים במסגרת שירותיהן. להלן כל המידע בנושא זה.
 
חייגו עכשיו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

הובלת פריטים בודדים - מתי נשתמש בשירות?

 
 
הצורך בשירותי הובלה לפריטים בודדים שכיח הרבה יותר ממה שמקובל לחשוב. עניין זה יכול לעלות כאשר מעוניינים להעביר ממקום למקום פריט גדול, כבד ומסיבי שאינו יכול להיכנס לרכב הפרטי שלנו בדרכים סטנדרטיות (כגון פסנתר כנף גדול, מזנון או מיטה רחבים שלא ניתנים לפירוק וכו'). וזה עוד לפני שהזכרנו את עניין סחיבתו בחדר המדרגות הצר והצפוף, מה שמחייב שימוש במנוף ייעודי. הצורך בהזמנת שירותי הובלת פריטים בודדים מתאים גם במקרים שבהם אנו מעוניינים להעביר חפצים יקרי ערך, דוגמת יצירות אומנות, כדים גדולים, תמונות וכו', ואנו מעדיפים לסמוך על המקצוענים על מנת שלא לפגוע בחפצים חלילה.
 
 
 
הובלת פריטים בודדים
 
 
 
 

יתרונות השירות של גולדרייך הובלות

 
שירותי ההובלה לפריטים בודדים מציעים מספר יתרונות משמעותיים לכל לקוח:
  • שירות מהיר ויעיל – מאחר שלא מדובר בפריטים רבים, ניתן לספק את השירות בתוך זמן קצר.

  • מחיר נוח – ההובלה אינה כוללת שימוש במשאיות או צוות גדול מדי ועל כן המחיר נמוך ואינו מהווה בדרך כלל שיקול להזמנת העבודה בפועל.

  • שמירה על החפצים – אין ספק כי ביצוע ההובלה לבד עשוי לחסוך לכם סכום כסף מסוים, אך קחו בחשבון כי ידיים שאינן מקצועיות עשויות לגרום לפגיעה בחפצים המועברים. חברת הובלה מקצועית אף תציע לכם ביטוח מלא עבור החפצים המועברים, כך שבכל מקרה אתם מכוסים.

  • שמירה על הבריאות – אם תנסו בכל זאת לבצע את ההובלה בעצמכם בצורה חובבנית, אתם חושפים את עצמכם לסיכונים חמורים שעלולים להסתיים בפריצת דיסק, נפילות ושברים. פנייה אל מובילים מקצועיים תאפשר לכם ראש שקט וגוף שלם ובריא.
 
חברת א. גולדרייך ושות' מציעה לציבור לקוחותיה את כל סוגי ההובלה לרבות הובלת פריטים בודדים בכל רחבי חיפה ואזור הצפון. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר במספר 072-3204828 ונשמח לעמוד לשירותכם.