69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הובלת רהיטים בחיפה

 
הובלת רהיטים נדרשת לרוב בזמן מעבר דירה, כאשר כמות הרהיטים משתנה בהתאם למצבו המשפחתי של האדם ובכלל השלב בו הוא נמצא בחייו. עם זאת, ישנם מצבים נוספים בהם נדרשת הובלת רהיטים כמו מעבר משרד, העברת רהיטים מאדם אחד לאדם אחר, או מן העסק אל הלקוח. הובלת רהיטים בחיפה היא עניין שבשגרה הן בגלל גודל העיר ותדירות מעברי הדירה בה והן בגלל כמות גדולה של חנויות רהיטים שיש בה, במיוחד באזור המפרץ. מומלץ לבחור חברת הובלות המתמחה גם בהובלת רהיטים והיא בעלת אמצעים לבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר.
 

רהיטים- רכוש בעל ערך רב

 
רהיטים מהווים את הבסיס בתכולת הבית ולכן, לפחות המרכזיים שבהם, הם בעלי ערך גבוה. מיטות, ארונות, מזנון או פינת אוכל נקנים לרוב בלא מעט כסף. לכן, כשנדרשת הובלת רהיטים בחיפה חשוב לבחור בחברת הובלות רצינית ובעלת ניסיון המעסיקה כוח אדם מיומן ומצויידת בכל הציוד הנדרש לביצוע ההובלה היטב כך שהרהיטים יגיעו ליעדם ללא נזקים.
 
הובלת רהיטים
 

ציוד מיוחד לפריקת הרהיט ביעד

 
לעיתים נדרש ציוד מיוחד בכדי להעלות את הרהיט לדירה. לא תמיד ניתן לעשות זאת בדרך הסטנדרטית אלא נדרש שימוש במכשור מיוחד כמו מנוף. כדאי לבחור חברת הובלה שתדאג להבאת מנוף אם נדרש.
 

האם נדרשת משאית או רכב מסחרי קטן יותר?

 
חשוב לבדוק מהו גודל צי הרכבים של החברה ומה הוא כולל. אם מדובר על רהיטים בודדים יתכן שגם רכב מסחרי קטן יותר יספיק והדבר יוזיל את עלות ההובלה. ככל שלחברה יש צי רכבים גדול ומגוון יותר כך עולה הסיכוי שהיא תהיה זמינה במועד שיתאים לכם לביצוע ההובלה וגם שתוכל להגיע עם הרכב המתאים ביותר.
 
לפרטים והזמנת הובלות בחיפה - לחצו כאן >>
 

לבדוק שיש לחברה ביטוח סחורה בהעברה

 
בגלל ערכם הגבוה של רהיטים, במידה ונגרם להם נזק ההפסד הוא משמעותי. לכן, חשוב לוודא שלחברת ההובלות יש ביטוח סחורה בהעברה. לא מספיק שתציג פוליסת ביטוח של המשאית כי אז מדובר בביטוח המשאית עצמה בלבד. בדקו גם כי גובה הכיסוי גבוה מספיק לערך הרהיטים (יכולים להיות רהיטים יקרים מאוד). אם נדרש שימוש במנוף ודאו כי גם על הפעלתו יש ביטוח.
 

מיומנות גם לפירוק והרכבת הרהיטים

 
ישנם רהיטים שידרשו פירוק לפני ההובלה והרכבה מחדש עם הגעתם ליעד. בחרו חברה שעובדיה מיומנים ובעלי ניסיון בעבודה עם רהיטים, כולל פירוק והרכבה שלהם.

לסיכום, אם אתם צריכים להעביר רהיטים, אפילו אם מדובר על העברת רהיטים בתוך חיפה ללא נסיעה ארוכה, מומלץ לבחור חברת הובלות המבצעת הובלת רהיטים בחיפה. חברת א. גולדרייך ושות' היא חברת הובלות מוכרת מאוד באזור חיפה והצפון, בעלת ניסיון של עשרות שנים בהובלות רהיטים והובלות בכלל וצברה עם השנים חוג לקוחות נאמן השוכר את שירותיה בכל מעבר או הובלה הנדרשים לו.