69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

הכנות למעבר דירה

 
בשביל לבצע מעבר דירה בצורה הטובה והנעימה ביותר שניתן, צריך להכין עצמנו היטב
מעבר דירה הוא לא מסוג האירועים שאנחנו נתקלים בהם לעתים קרובות מדי, ולמעשה עבור מרבית האנשים מדובר במאורע נדיר למדי – רק אחת ללא מעט שנים אנחנו מעתיקים את הכתובת שלנו ועוברים לכתובת חדשה, בין אם עבור שדרוג איכות החיים שלנו, מעבר לסביבה אחרת בשל אילוצים כאלה ואחרים, או מכל סיבה אחרת. בכל מקרה, כל מי שאי פעם עבר דירה יודע שמדובר בתהליך לא פשוט ולא קצר כלל וכלל – תהליך שיש בו לא מעט לחצים ולא מעט עניינים להם צריך לדאוג. המפתח החשוב ביותר בתהליך זה הוא כמובן הובלת הדירה – וכאן נכנס השירות של א. גולדרייך ועושה את החיים שלכם קלים יותר, אך חוץ מהובלת הדירה ישנם עוד לא מעט פרטים שעליכם לזכור ולתכנן היטב בתהליך של מעבר דירה, וכעת ננסה לתת לכם קווים כלליים בתחום.
 
למידע נוסף ופרטים על תהליך מעבר דירה
חייגו אלינו
חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171

 

מה כדאי לזכור בעת הכנות למעבר דירה

 
  • פרטים טכניים – ישנם לא מעט פרטים טכניים שאותם צריך לעדכן ולהם צריך לדאוג כאשר אתם ניצבים בפני תהליך של מעבר דירה. בתור התחלה, עליכם לשנות את הפרטים האישיים שלכם במשרד הפנים – לעדכן תעודת זהות, דואר, בנק, חשבונות וכדומה. כל הפרטים האלה הם חשובים במיוחד, וכדאי לדאוג לעדכן את כל הגורמים הרלוונטיים בדבר המעבר שלכם עוד בטרם הוא מתרחש. עוד גורם חשוב מאוד בתהליך הוא אגף החינוך בעירייה או ברשות המקומית אליה אתם עוברים – חשוב לעדכן ולרשום את הילדים לגנים או לבתי הספר הרלוונטיים.
 
הכנות למעבר דירה
 
  • העתקת מנויים – במעבר דירה אתם רוצים להבטיח את התנאים המיטביים מרגע הכניסה שלכם לדירה החדשה, ומשום כך חשוב לבצע העתקת מנויים לספק הטלוויזיה, האינטרנט, הטלפון וכדומה, ולהקל ככל הניתן על הכניסה שלכם לבית החדש.

  • הובלה – כעת אנחנו מגיעים לחלק העיקרי של תהליך מעבר הדירה, שהוא כמובן הובלת תכולת הדירה יקרת הערך שלכם מהבית שלכם לביתכם החדש. בתהליך זה ישנם דגשים מקצועיים רבים, החל באריזה הנכונה והמסודרת של כל חדר, כל מכשיר וכל רהיט, דרך ההובלה הזהירה שלכם בכלים המתאימים מבחינת תכולתם והיקפם, ובצורה הזהירה והמקצועית ביותר שניתן, ועד ההכנסה, ההרכבה מחדש והסידור של חייכם בבית החדש. עבור כל הפרטים האלה, נדרשת חברת הובלה מהשורה הראשונה, שיודעת לספק לכם גם שירותי אחסון במידת הצורך – א. גולדרייך ושות'.
 

מעבר קל ונעים

 
כאשר אתם פונים לשירות של א. גולדרייך ושות', אתם מבטיחים לעצמכם שירות מקצועי בתהליך מעבר הדירה שלכם. לא מדובר פה בעניין של מה בכך – מדובר פה בשירות שיכול להקל עבורכם את מעבר הדירה באופן משמעותי ביותר, ולאפשר לכם להתחיל את החיים החדשים שלכם ברגל ימין.