69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

המדריך השלם למעבר דירה

 
 
אין מה לחשוש ממעבר דירה
אנשים רבים חוששים מאוד ממעבר דירה אך בארגון נכון ושכירת בעלי מקצוע נכונים, המשימה תהיה פשוטה יותר משנדמה. תקופה זו היא תקופה לא פשוטה בעיקר כאשר יש משפחה וילדים וכשיעד המעבר רחוק מהבית. חשוב מאוד לתכנן היטב את כל שלבי המעבר בצורה מקדימה כדי לא לפעול מפזיזות ומלחץ וכמובן לא לבחור את בעלי המקצוע רק משיקולים כספיים, בעיקר לא את חברת ההובלות.

 
 
 
 
 
המדריך השלם למעבר דירה
 
 
 
 
התייעצו איתנו !
כל שירותי ההובלה שאתם צריכים למעבר נוח ללא בעיות
חייגו עכשיו
חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 
 

איך לעבור דירה – המדריך שלנו

 
  • כשאתם בוחרים לעבור דירה תשקלו היטב את התאריך. יש תאריכים שיהיו זולים יותר למי שמחפש לחסוך לצד תאריכים נוחים יותר עבור משפחה עם ילדים. אם אתם רוצים לעבור דירה ולקבל נוחות מושלמת עם הילדים, חודשים יולי ואוגוסט בהם הילדים בחופשה יהיו החודשים הכי טובים. מעבר בחורף יכול לחסוך עד ארבעים אחוזים מההובלה אך קחו בחשבון שהובלה תהיה בעייתית יותר וכניסה לבית חדש בחורף לא תמיד נעימה.

  • חברת הובלות היא חברה הכרחית כשעוברים דירה. לא כדאי לקחת סיכונים, גם לא בדירות קטנות ואפילו לא בהובלת פריטים בודדים. חברת הובלות יכולה להיות ההבדל בין מעבר דירה קל וחלק נקי מתקלות למעבר דירה מסובך שדורש מכם הרבה יותר ארגונים. משאית אחת של חברת ההובלות תחסוך לכם זמן רב של התעסקות עם כלי הרכב הפרטיים שלכם, פירוק הרהיטים, מציאת הקרטונים לאריזה וכמובן פעולת האריזה עצמה שחייבת להתבצע בצורה מקצועית.

  • כשאתם עוברים דירה חשוב מאוד לבדוק מה הציוד שלא עובר עמכם. מעבר דירה הוא מועד מצוין כדי לעשות סדר בכל הדברים בבית ולהיפטר מחפצים לא רצויים. אם יש רהיטים שאתם לא צריכים אך מצד שני לא רוצים לזרוק אותם, בררו עם חברת ההובלות מראש האם יש לה שירותי אחסנה בהם תוכלו לשמור על הציוד לטווח הארוך.
 
עוברים דירה בכיף
 
 

שירותי אחסנה חשובים למניעת בעיות

 
שירותי אחסנה הם שירותים חשובים ביותר לא רק כדי לשמור על רהיטים שאתם לא רוצים אלא למקרים בלתי מתכוננים בהם מועד ההובלה שלכם יידחה. פעמים רבות, בעיקר בדירות ראשונות כשמקבלים את המפתח ישר מהקבלן, יש עיכובים בכניסה לדירה. העיכובים הללו קורים בגלל בנייה שמתעכבת או תשתית שעדיין לא מוכנה ובמידה וכבר מכרתם את הדירה שלכם, תהיו חייבים לפנות אותה. שירותי אחסנה מצד חברת ההובלות הם שירותים חשובים שתמיד חייבם להימצא ותוכלו למצוא אותם אצלנו בא. גולדרייך שות' שירותי אחסנה והובלה לכל זמן שתרצו.

 

הכנות מקדימות ליום המעבר

 
בתקופה שלפני מעבר הדירה חשוב שתכינו את הכול מראש ולא תצטרכו לפעול בלחץ ביום המעבר. תדאגו שהקרטונים יגיעו אליכם לפחות יומיים לפני יום המעבר, כאשר האריזה של הציוד האישי שלכם צריכה להיות מסודרת וברורה כך שברגע שתפרקו את הכול יהיה לכם הרבה יותר פשוט. מומלץ לפנות כמה ימי חופש מיום המעבר ולאחריו כדי שיהיה לכם זמן לסדר את הכול ולהרגיש בבית.

 
אנחנו בא. גולדרייך שות' שירותי אחסנה והובלה מציעים לכם ליהנות ממיטב שירותי ההובלה המתקדמים ביותר. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.