69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 
 

השכרת מכולה

 
 
בשנים האחרונות החלו להתפתח מספר מגמות בשוק הדיור והתעסוקה, שהולידו ביקוש לשירותי אחסון מקצועיים ויעילים. לדוגמא מעבר לעבודה בחו"ל (רילוקיישן), המובילות לכך שביום בהיר אחד יכולה משפחה ישראלית להעתיק את מקום מגוריה אל מחוץ לגבולות הארץ, בעודה משאירה את רוב הרכוש שלה מאחור.

עד לא מזמן בכל צורך לאחסן ציוד מחוץ לבית, לא הייתה ברירה אלא לשכור חלל במחסן של חברה המספקת שירותי אחסון. אם כבר יצא לכם לאחסן ציוד במחסן, אנחנו סבורים שאין צורך לפרט בנוגע לחסרונות המשמעותיים של הפתרון הזה. החדשות הטובות הן, שכיום ישנו פתרון יעיל, חסכוני וחכם הרבה יותר, שבו נעסוק במאמר שלפניכם – השכרת מכולה.
 

מה הם היתרונות של השכרת מכולה?

 
 
היתרון המרכזי של השכרת מכולה בא לידי ביטוי בכך שהלקוח שזקוק לחלל אחסון לא צריך לחלוק את החלל עם אדם אחר. מטבע הדברים, גם החברה המקצועית והאמינה ביותר, לא תוכל למנוע תקלות שונות ולנטרל כל אפשרות של בלבול כאשר היא מאפשרת למספר לקוחות לחלוק חלל משותף. בעשורים האחרונים התגלו חילוקי דעות לא מעטים שנסובו סביב רכוש שנעלם, האשמות הדדיות ועוגמת נפש לא מועטה. חלק מחילוקי הדעות האלו הובילו אף לתביעות משפטיות.
 
 
 
השכרת מכולה
 
 
 
 
במקרה של אחסון במכולה, רק לבעל הרכוש יש מפתח למכולה ואין עוד איש זולתו שעושה שימוש בחלל המושכר. מן הסתם מדובר על פתרון מושלם לא רק עבור אלו המעוניינים למנוע בלבול מיותר ולנטרל כל אפשרות לתקלות, אלא גם עבור אלו הקנאים לפרטיותם. כמו כן כאשר הלקוח שוכר מכולה הוא יכול ליהנות מראש שקט ומידיעה שהרכוש או הציוד שלו, מוגן ברמה הגבוהה ביותר מפני חום, לחות, מזיקים, רטיבות, שמש ישירה ואבק.

מעבר לכך, בניגוד לאפשרות של אחסון הרכוש במחסן, כאשר מאחסנים את התכולה במכולה, ניתן במועד הרלוונטי לשנע את כל הרכוש למען החדש, שכן את המכולות קל ונוח לשנע באמצעות משאית או אוניה (במקרה שבו יש לשנע את המכולה אל מעבר לים). זאת כמובן בניגוד למקרה של אחסון התכולה במחסן, המחייב להעמיס את הציוד ארגז אחרי ארגז, כאשר ישנו צורך לשנע אותו מהמחסן למען החדש.
 

מכולות שוכרים רק מהמומחים בתחום

 
לקבלת פרטים נוספים בנושא השכרת מכולה, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת א. גולדרייך ושות' בטלפון סניף חיפה: 04-8622557, סניף קריות: 04-8701020, 04-8704171