69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

כיצד לארוז כלי זכוכית וחפצים שבירים

 
אריזת כלי זכוכית ושאר חפצים שבירים לקראת מעבר עשויה להיות אחד מהשלבים המאתגרים ביותר בהובלה
העברת הבית או חפצינו למקום חדש, מלווה פעמים רבות בקשיים פיזיים ומנטלים רבים. לרוב, בשלב זה אנו לאחר תקופה ארוכה של עיסוק בהעברה, הכולל בין השאר את שלב חיפוש הדירה, מציאת השוכרים לדירה הנוכחית, מציאת פתרון לכל שלבי ההובלה, עיסוק בניירת ועוד. שלב האריזה עצמו, הינו לעיתים אחד מהשלבים האחרונים בתהליך, ולכן תופס אותנו באפיסת כוחות כמעט מוחלטת. שלב האריזה, למרות העייפות עמה אנו מגיעים אליו, הינו שלב הכרחי ובעל חשיבות עצומה לשמירה על חפצינו בעת ההובלה. גם נהג רכב הובלות קטן יחסית, יטלטל את הכבודה ואת הארגזים המצויים באחורי הרכב בעת הנסיעה, ולכן אריזה נכונה תמנע שברים ונזקים לרכוש.
 
לשירות אריזת תכולת דירה למעבר והזמנת הובלה בטוחה
צרו קשר באתר או חייגו אלינו
חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171

 

דגשים בעת אריזת כלי זכוכית

 
ישנם מספר דגשים חשובים אשר יש לשים אליהם לב בעת אריזת כלי זכוכית, על מנת שתמנעו משברים
כאמור, תהליך ההובלה מסכן את שלמות כלי הזכוכית שלנו, כמו גם חפצים שבירים אחרים. הדרך להימנע מנזקים אלו, הינה להקפיד על אריזה נכונה של כלל החפצים. הטיפים השימושיים לאריזה נכונה כוללים בין השאר:

  • סתימת פערים: אריזה רק של כלי זכוכית זה לצד זה מותירה פעמים רבות פערים וחללים בין הכלים. פערים אלו מאפשרים תנודות של כלי הזכוכית, שעשויות להתגבר ולהפוך לעוצמתיות מספיק על מנת ליצור שבר. לכן, שלבו בדים או דחפו גרבים בין כלי הזכוכית, על מנת למנוע פגיעה שלהם זה בזה.

  • מילוי חללים: ניתן למלא חללים בכלי זכוכית כגון כוסות בבדים, על מנת שיציבותו של הכלי ועמידותו לנזקים תגבר.
 
אריזת כלי זכוכית
 

חברה מובילה בתחום האריזה וההובלה

 
חשוב מאוד לדעת, כי פעמים רבות עדיף לנו לחסוך את כאבי הראש הכלולים בהובלה והאריזה, ופשוט להשכיר את סיועה של חברה המתמחה בתחום. חברת א. גולדרייך ושות' הינה חברה מובילה בתחום ההובלה והאריזה, אשר סיועה יבטיח לנו הגעה בשלמותם של הכלים השבירים אל יעדם. נוסף על כך, תוכלו להיות בטוחים כי העבודה תתבצע במהירות ויעילות מרבית.