69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

כך אורזים במינימום זמן

 
זמן הוא פקטור משמעותי במהלך מעבר דירה. אחרי שבוחרים מובילים בצפון ואוספים ארגזים או קרטונים, יש להתחיל בצעדים החשובים של האריזה. הנה כמה כללים שיעזרו לכם לארוז את הדירה במינימום זמן:
 
1. חלקו את העבודה – קל יותר לארוז את הדירה אם מחלקים את העבודה בין החדרים השונים. כל אחד יכול להיות אחראי על חדר אחר, כגון חדרי שינה, מטבח, חדרי רחצה, סלון וכן הלאה. אין טעם לעבוד יחד באותו חדר ולהיכנס אחד לשני בין הרגליים. החלוקה של העבודה חיונית להצלחת האריזה והיא גם מונעת כעסים או ריבים.
 
 
2. בקשו עזרה מחברים או בני משפחה –
אין סיבה לארוז את כל הדירה לבד. אפשר ואף רצוי לבקש עזרה מחברים או בני משפחה, שיכולים להגיע ולתת יד. היתרון של עזרה מחברים או בני משפחה הוא חיסכון בזמן וגם תחושת גיבוש. בסופו של דבר, כדאי להתייחס אל המעבר בתור חוויה חיובית ולא לחפש אחר השלילי.
 
 
 
אריזת דירה בכייף
 
 
 
 
3. הציבו סדר עדיפויות – תמיד תוכלו להתייעץ עם מובילים בצפון כדי לשמוע המלצות על סדר עדיפויות. בררו מול נציגי חברת ההובלות האם עדיף לארוז רהיטים בתוך קרטונים או פשוט לעטוף אותם בנפרד, בדקו לגבי מכשירי חשמל והימנעו מאריזה לא רצויה.
 
4. קחו חופש מהעבודה או הלימודים – אי אפשר לעבור דירה בלי יום חופש אחד לפחות מהעבודה או הלימודים. אל תנסו לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה. תאמו את יום המעבר מול מובילים בצפון או בכל מקום אחר בארץ רק לאחר שביקשתם את ימי החופש המתאימים.
 

האם משתלם להזמין שירותי אריזה?

 
חברת הובלות מקצועית מציעה שירותי אריזה שיכולים לחסוך עבורכם שעות של מאמץ. שירותי אריזה ניתנים על ידי מובילים בצפון, במרכז ובדרום והיתרון שלהם הוא טיפול מקצועי בכל סוגי החפצים והציוד האישי.

בהזמנת שירותי אריזה הלקוח לא צריך לדאוג לקרטונים או ארגזים. הוא מתאם את השירות מול נציגי חברת הובלות, מפנה את הבית ומעלה את הדגשים החשובים עבורו. שירותי אריזה משתלמים גם מבחינה כלכלית. הם כלולים בפוליסת הביטוח של חברת הובלות והם מתאימים למשרדים, עסקים, חברות וארגונים.

בשורה התחתונה, יש להבין שהתהליך של מעבר דירה דורש זמן והקצאת משאבים. התהליך הזה יכול להסתיים במהירות וביעילות במידה ונערכים אליו בצורה נכונה. כדאי להתכונן ליום המעבר מספר שבועות לפחות לפני התאריך המיועד. במידה ומדובר על מעבר דירה עם משפחה או ילדים קטנים, רצוי להכין גם אותם ולהסביר להם על המשמעות. הפרטים הללו עושים הבדל גדול במעבר דירה וצפויים לחסוך עבורכם הרבה זמן.
 

שירותי הובלה וכל מה שמסביב

 
יש לכם שאלות נוספות? בחברת א. גולדרייך ושות' ישמחו להעמיד לרשותכם שירותי הובלות ואחסנה מתקדמים. צרו קשר עם נציגינו ותקבלו הצעת מחיר מפתיעה ללא התחייבות.