69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 
 

שירותי אריזה בחיפה

 
 

מדוע חשוב להזמין שירותי אריזת דירה?

 
 
חברת א. גולדרייך מספקת לכם עוד שירות מצוין – אריזה מקצועית שתסייע לכם מאוד לפני ביצוע הובלה או לפני אחסנת חפצים.

לא כל אחד מאיתנו יכול להרשות לעצמו להקדיש זמן לאריזת החפצים לפני הובלת הדירה, דווקא באירועים מסוג זה יש עומס לא קטן של משימות אחרות שטורדות את ראשינו, כמו סגירה ופתיחה של חשבונות העירייה, מיסים, התקנת קו טלפון, עדכון משרדי הממשלה והדואר ועוד.
 
 
 
שירותי אריזת דירה בחיפה
 
 
 
 
חייגו לקבלת הצעת מחיר:
חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 
הדברים הללו מצריכים מאיתנו להשקיע לא מעט זמן ואנרגיות, אשר במקרים רבים באות על חשבון הפנאי שלנו, שעות עבודה, לימודים או כל דבר אחר שחשוב לנו בשגרה.

כאשר מדובר על מעבר דירה של משפחות עם ילדים, חשוב שבעתיים לצמצם את פרק הזמן שבו הילדים חיים בבית לא מסודר ובלי החפצים האישיים שלהם או הציוד המיוחד לטיפול בהם זמין ובנוסף לכך, תחושת חוסר הוודאות שלהם כתוצאה ממעבר דירה יכולה להחריף כאשר ישנה הומלה רבה וחוסר סדר בבית.

בעלי עסק שפותחים סניפים חדשים או מעתיקים את מיקום העסק הישן למקום חדש, יודעים שכל רגע של התעסקות באריזות וארגונים לוגיסטיים במקום לעסוק בעבודה עצמה, עולה להם לא מעט כסף ופוגע בזמינות שלהם כלפי לקוחותיהם.
 

מה כולל שירות אריזת הדירה שלנו?

 
על פי תיאום מראש ועל פי היקף הציוד אותו צריך לארוז ולהעביר, צוות מיומן של חברת א.גולדרייך יגיע אליכם עם ציוד אריזה ייעודי.ציוד זה מותאם במיוחד לצורך אריזת חפצים בצורה שתגן עליהם לחלוטין מפני חבלות, טלטלות ונזקים אחרים העלולים להיגרם להם במהלך ההובלה והפריקה. על מנת לחסוך לכם זמן יקר, נכתוב על כל ארגז בצורה ברורה ובולטת איזה ציוד הוא מכיל וניתן תשומת לב מיוחדת לפריקת התכולה בחדרים המתאימים לה, וכל זאת על מנת למנוע מכם התרוצצויות מיותרות.

לכן החלטנו בחברת א.גולדרייך בע"מ לספק ללקוחותינו המבצעים שירות הובלות בחיפה, שירותי אריזה מתקדמים. שירותי אריזת דירה, אלו יסייעו לכם לצמצם למינימום הנדרש את בזבוז הזמן, הבלאגן והבלבול הכרוכים באריזת חפציכם ובמקום זאת ליהנות מאריזה יעילה, חסכונית במקום, מסודרת, שומרת על החפצים ונוחה להעברה ופריקה.