69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

שמירה על הרכוש בזמן מעבר דירה

 
מעבר דירה הוא ללא ספק זמן לחוץ, ולו כי בזמן שיש לפקח שהכול נארז כיאות, גם יש להיות בקשר עם החשמלאי שמגיע אל הדירה החדשה, יש לסגור פרטים אחרונים עם בעל הדירה, יש לדאוג להשאיר את הדירה מסודרת ונקייה ועוד. אי לכך, אם מבקשים לעבור את יום המעבר באופן הנינוח ביותר, הרשו לנו להציף מספר דגשים חשובים, כאשר במאמר זה נתמקד בשמירה על שלמות כלל החפצים.

 
לשירותי אחסון תכולת דירה והובלה בטוחה
חייגו אלינו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 

חשיבות איכות האריזה

 
ללא ספק הציוד הנו הפרמטר אשר מצריך הכי הרבה תשומת לב כאשר עוברים, וזאת כי מדובר בכמות גדולה, כיוון שיש להימנע מנזק ישיר או משני אשר עלול להיגרם לחפצים (או מהחפצים), כיוון שמבקשים ששום דבר לא ילך לאיבוד, כיוון שמבקשים לוודא שהצוות אכן אמין ולא יחפוץ בחפץ כזה או אחר וכיוון שיש לארוז את הכול בקפידה ובאופן מאורגן, כך שבעת הפריקה הכול יהיה הרבה יותר נוח ומסודר.

 

תשומת לב מלאה

 
 
לאור כל זאת מומלץ ביותר להיות נוכחים בעת מארז הציוד ובעת העברתו למשאית, יש לארוז את הכול בהתאם לשיטה הגיונית ואף יש לציין על כל ארגז לאיזה חדר בבית החדש הוא מיועד ואף מה הוא מכיל (למשל צעצועי ילדים/ חדר משחקים).

כמו כן מראש יש לבחור בחברת הובלות איכותית ואמינה שקיבלתם עליה המלצות, יש להפנות את תשומת הלב של המעבירים לגבי חפצים שבירים במיוחד, יש לוודא שציוד האריזה כולל חומרים שעוזרים להגן על פינות רגישות ויש להכין תיק ייעודי עם ציוד שיודעים שתצטרכו במידי, ואותו לשאת ביחד עמכם.

 
 
 
 
 
 
לעבור דירה בלי נזק לרכוש
 
 
 
 

יעדים חלופיים

 
לצד כל זאת, נרחיב ונציין שלא פעם מעבר דירה מהווה הזדמנות להשאיר חפצים שאינם רצויים מאחור, ועל כן מוטב למיין היטב את כלל הציוד. בנוסף יש מצבים בהם יהיה עדיף לאחסן חלק מהציוד במחסן ייעודי, וזאת על מנת למנוע עומס מיותר ביעד החדש. אי לכך, נשוב ונציין שיש לפנות אל חברת הובלות מקצועית, שבין היתר יודעת להציע שירותים מקיפים עבור כל סוגיה אשר עשויה להתעורר בתחום, כך שאתם תתפנו לטפל במגוון סידורים אחרים. מעבר שלם ומוצלח!