69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

10 טיפים לאריזה נכונה

 
חלק בלתי נפרד מכל תהליך של מעבר דירה הוא כמובן אריזת התכולה
אם אתם עומדים בפני מעבר דירה, ישנם הרבה מאוד פרטים שאליהם אתם צריכים לתת את תשומת לבכם. אחד הפרטים החשובים ביותר, בהקשר זה, הוא כמובן כל מה שנוגע לאריזה של הבית שלכם. בסופו של דבר, בתהליך ההובלה עצמו וביום המעבר עצמו, אתם צריכים להקל על עצמכם ככל שרק תוכלו, ואתם צריכים שהדירה שלכם תהיה ארוזה לחלוטין – ומשום כך חשוב לבצע את האריזה עצמה בצורה המקצועית והיעילה ביותר. עם זאת, אם אי פעם ניסיתם לארוז מרחב בסדר גודל של דירה, אתם בוודאי יודעים שלא מדובר בעניין של מה בכך, וחשוב להתכונן לאריזה בצורה הנכונה ביותר – וננסה לעזור לכם עם 10 טיפים שיכולים לסייע לכם בכל הנוגע לאריזה נכונה.
 
אריזה נכונה ויעילה
 

10 טיפים שחשוב שתכירו בהקשר לאריזה נכונה של הרכוש במעבר הדירה

 
 
  • אריזה מתחילים מוקדם – אריזה נכונה של בית מתחילים לא ביום המעבר וגם לא יום לפניו, אלא כמה שיותר זמן לפני, עם אריזה של כל מה שאין לנו שימוש מידי בו עד יום המעבר בכדי לייעל ולזרז תהליכים ככל שמתקרבים ליום זה.

  • באריזה יש צורך בארגזים – כמובן שיש צורך בארגזים עבור אריזה נכונה, ולכן חשוב לדאוג לכמות מספיקה ולאיכות גבוהה של ארגזים מבעוד מועד.

  • הארגזים צריכים להתאים לצרכים שלכם – איכות הארגזים תלויה במידה רבה להתאמתם לצרכים שלכם – ארגזים לא גדולים מדי ולא קטנים מדי עבור כל מרכיב שנארז בהם, בכדי למנוע סרבול מחד ועומס ומשקל גבוהים מאידך.

  • חומרי האריזה הם חלק משמעותי ביותר – חומרי אריזה הם לא רק ארגזים – דאגו להצטייד גם במסקנטייפ, נייר מיגון, ניילון בועות וכדומה.

  • חשוב לשים לב לאריזת חפצים שבירים – אם אתם אורזים מראה או כל חפץ שביר אחר, חשוב לעטוף אותם היטב לפני שהם עוברים אריזה וכחלק ממנה.
 
 
 
 
  • אריזה של רהיטים דורשת לעתים פירוק – אם אתם צריכים לארוז רהיט כזה או אחר, לעתים תצטרכו לפרק אותו בצורה מקצועית לפני כן.

  • אריזה צריכה להתבצע בצורה מתוכננת – רק כשמתכננים אריזה ולוח זמנים שלה מבעוד מועד, מוציאים אותה לפועל בצורה נכונה.

  • אריזה חכמה מייעלת את המעבר כולו – אריזה נכונה וחכמה מבטיחה ייעול משמעותי של תהליך המעבר, וחשוב להשקיע בכך בצורה נכונה.

  • אם אתם זקוקים לכך פנו לשירות מקצועי – אם אין לכם את הכלים או את הפנאי לארוז בצורה נכונה, אתם זקוקים לשירות מקצועי שיבצע זאת עבורכם.

  • אריזה איכותית היא עבודה של חברת הובלה – חברת הובלה מקצועית היא חברה שיודעת לספק מענה גם בכל מה שנוגע לשירותי אריזה איכותיים.
 
 
 
אריזה והקפדה על כל פריט
 
 
 
 
 
להזמנת שירותי אריזה ושירותים נוספים,
חייגו אלינו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 
 

שירות הובלה מקצועי כשלנו ידאג לכם למענה גם בכל הקשור לצרכי האריזה

 
השירות של א. גולדרייך הוא שירות שלא מבצע רק אחסנה או הובלה – אנחנו שירות שמלווה את הלקוח לכל אורך הדרך, והדבר נכון גם בכל מה שנוגע לצרכים מקצועיים של אריזה.