69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

5 יתרונות בולטים של חברת הובלות

 
אלפי אנשים עוברים דירה מדי יום בחיפושם אחר בית חדש יותר, מיקום טוב יותר ואיכות חיים גבוהה יותר. אך מדוע הם מתעקשים להשתמש בשירותיה של חברה הובלות, ולא לבצע את המעבר בעצמם? צוות א. גולדרייך ושות' אחסנה והובלה ישמח לענות על השאלה בעזרת 5 נקודות פשוטות!
 

1. ניסיון מקצועי

 
מעבר דירה אינו תהליך פשוט כלל, למרות שאולי נדמה כך – במיוחד עבור מי שעובר דירה בפעם הראשונה בחייו. כמות התקלות שעלולות לצוץ והדרכים שבהן המעבר עלול להשתבש רבות מאוד, ולא תמיד לכם יש את הזמן, היכולת והניסיון להתמודד איתן. זה השלב שבו היתרון של א. גולדרייך ושות', חברת הובלות בעלת ניסיון, בא לידי ביטוי. באפשרותה לתת מענה יצירתי ומדויק בזמן אמת גם במקרים בלתי צפויים, לעתים מבלי להטריד כלל את מנוחתו של הלקוח בעניין.
 

2. ציוד ייעודי

 
אנשים שעוברים דירה מנסים לפעמים למצוא פתרונות מאולתרים לצורך ביצוע המעבר, כמו השאלת הטנדר של אבא או ליקוט כמה חברים חסונים שיעבירו ספות מרחוב לרחוב. חברת הובלות פותרת אתכם גם מזה, שכן ברשותה כל הציוד הדרוש להשלמת המעבר באופן המהיר והיעיל ביותר: משאיות, מכולות, מנוף, חומרי אריזה, חומרי עיטוף וכיוצא באלו. כל הציוד עומד לרשות החברה בכל עת, כך שאין צורך שתפנו לספקים נוספים לשם כך.
 

3. צוות מיומן

 
עם כל הרצון הטוב, גם חבריכם הטובים ביותר יתקשו להעלות מקרר כבד בגרם המדרגות, ואף יוכלו לגרום לו נזק רב בדרך. יתרון נוסף של חברת ההובלות א. גולדרייך ושות' טמון בצוות המקצועי והמנוסה שעומד לרשותה: הסבלים, המובילים, האורזים וכדומה.
 
מומלץ להיעזר בחברת הובלות
 
להזמנת הובלה, אחסנת תכולת דירה ושירותים נלווים
חייגו אלינו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 

4. שירותים משלימים

 
מתקשים להשתלט על האריזה? אין לכם מספיק קרטונים? רוצים לפרק את הארון לפני העברתו, כדי שלא ייגרם לו נזק? זו הסיבה שמומלץ לפנות לחברת הובלות שמתמחה בתחום. ביכולתה לתת את כל הפתרונות המשלימים תחת קורת גג אחת ולאפשר לכם ליהנות משירות מקיף שלא פוסח על דבר. השירותים המשלימים של א. גולדרייך ושות' כוללים: אחסנת ציוד במכולות ייעודיות, שירותי אריזה, אספקת חומרי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, עבודות מנוף ועוד. צוות החברה ימליץ לכם על השירותים שיקלו על המעבר.
 

5. מוניטין

 
א. גולדרייך ושות' צברה לעצמה מוניטין בענף כחברה מקצועית ומיומנת. עובדה זו משחקת לטובתכם, שכן שם טוב הוא משהו שחשוב לשמור עליו. זו הסיבה שתמיד תקבלו את השירות הטוב ביותר, שקיפות מלאה לכל אורך הדרך, הצעת מחיר הוגנת (המועברת בכתב ומראש) וייעוץ מקיף שייתן לכם את התחושה שאתם בידיים אמינות.
 

 
היתרונות הבולטים הללו הם רק חלק קטן מהסיבות לפנות לחברת א. גולדרייך ושות' אחסנה והובלה. להזמנת שירותי הובלות ברמה הגבוהה ביותר, חייגו ליצירת קשר עם המשרד בחיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171