69
שנות
ניסיון
 
 
 
 
 
 

7 טיפים יעילים לפני מעבר דירה

 
מעבר דירה הוא ללא ספק תהליך מורכב הן ברמה הנפשית, הן ברמה הפיזית והן ברמה הלוגיסטית. להלן נשמח לתת לכם 8 טיפים חשובים, איך תוכלו להפוך את המעבר לקל עד כמה שאפשר.

 

היערכו למעבר מראש!

 
היערכות נכונה למעבר דירה מתחילה כחודש לפני התאריך המיועד. בראש ובראשונה, חשוב שתדעו שיש לכם הרבה יותר דברים בבית ממה שאתם חושבים. תתחילו להעביר את אלו שלא נמצאים בשימוש מידי לארגזים כבר כמה שבועות מראש, וזה יחסוך לכם הרבה לחץ וכסף ביום המעבר.
 

תסגרו עם חברת הובלות

 
חברת הובלות טובה מבטיחה מעבר חלק ומהיר, ולכן חשוב למצוא חברה מומלצת וותיקה, שיודעת את עבודתה. אם אתם מחפשים חברת הובלות מראש, המושכות נמצאות בידיים שלכם, ואתם יכולים לבחור בחברה שמתאימה לכם. מעבר לזאת, מי שסוגר הובלה מראש, נהנה על פי רוב מהנחות משמעותיות במחיר.

 

תדאגו לחומרי אריזה נכונים

 
שימו לב שאתם זקוקים להרבה קרטונים וחומרי עטיפה. תבדקו מאיפה ניתן להשיג את המוצרים הללו והיערכו מראש. השגת ציוד אריזה עלול לעכב את ההכנות למעבר. הרבה פעמים, חברת ההובלות עצמה יכולה לספק לכם את כל חומרי האריזה ובכל כמות.

 

תעריכו באופן נכון את היקף ההובלה

 
חשוב להעריך באופן נכון ומדויק עד כמה שניתן את היקף ההובלה. חברת ההובלות צריכה לקבל מידע מלא על כל מוצרי החשמל שיש להוביל, הרהיטים שצריך לפרק ולהרכיב והערכה לכמות הארגזים. אלו הם הנתונים שקובעים את מחיר ההובלה. אם חברת ההובלה תגלה מצב שונה בפועל מזה שדווח עליו טלפונית בשלב הצעת המחיר, המחיר יתעדכן בהתאם, ואתם עלולים להיות מופתעים ולא להיערך נכון לעלויות.
 

תמצאו סידור לילדים

 
אם יש לכם ילדים קטנים, כדאי מאוד שהם לא יהיו בסביבה במהלך ההובלה. קודם כל, כי התהליך עלול להיות מסוכן עבורם, ושנית, משום שהם יעכבו את המעבר עצמו. כדאי לשלוח אותם לסבים במשך יום ההובלה או לבני משפחה אחרים. הסידור עבור הילדים צריך להיכנס כשיקול מרכזי בתכנון לו"ז המעבר.
 
מעבר דירה יעיל
 

ניקיון בבית הישן והחדש

 
אתם מצופים להשאיר בית נקי ורוצים להיכנס לבית נקי בעצמכם. העניין הוא שהלו"ז הצפוף של ההובלה לא בהכרח ישאיר לכם את הזמן לניקיונות באף אחת מהדירות. מסיבה זו, מומלץ לפנות לשירותי ניקיון מקצועיים, שידאגו לנקות ביעילות ובמקצועיות את הבית החדש שלכם, ובמידת הצורך, גם את הבית שאותו אתם עוזבים. השירות אומנם יעלה לכם כסף, אבל התוצאה בהחלט שווה את זה.
 

הדברה מונעת

 
כשאתם נכנסים לבית חדש, אתם לא יודעים מה המצב שם מבחינת מזיקים, ולכן כדאי לבצע הדברה בכל מקרה בטרם הכניסה לדירה. כאן חשוב לשים לב לכך שאסור להיכנס לדירה במשך כמה שעות אחרי הריסוס, וחשוב לסגור מראש עם איש מקצוע ולהתאים את מועד ההדברה ללוח הזמנים של ההובלה.
 
 
 
להזמנת שירותי הובלה ושירותים נוספים,
חייגו אלינו חיפה: 04-8622557, קריות: 04-8701020, 04-8704171
 
 

שירות הובלה מקצועי כשלנו ידאג לכם למענה גם בכל הקשור לצרכי האריזה

 
השירות של א. גולדרייך הוא שירות שלא מבצע רק אחסנה או הובלה – אנחנו שירות שמלווה את הלקוח לכל אורך הדרך, והדבר נכון גם בכל מה שנוגע לצרכים מקצועיים של אריזה.